ODALAR & FİYATLAR

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Double Stüdyo

Double Stüdyo

Dairemiz Tüyap fuar merkezine 1 dk Metrobüs'e 2 dk yürüme mesafesindedir. Dairelerimizin Bulunduğu Tesis Konum olarak şehir merkezine oldukça yakındır. Metrobüs durağına yakınlığı dolayısı ile istanbul her tarafına çok kolay şekilde ulaşım sağlan..

İncele
Single Stüdyo

Single Stüdyo

Bu dairemizde iki tek kişilik yatak bulunmaktadır. Dairemiz tüyap fuar merkezine 1 dk metrobüse 2 dk yürüme mesafesindedir. Daire içerisinde tv, wi-fi, sıcak su, klima mevcuttur. Ayrıca buklet malzemeleri temiz havlu, terlik ve kişisel bakım ürünler..

İncele
Double 1+1

Double 1+1

Bu dairemizde iki kişilik double yatak ve açılır kanepe bulunmaktadır. Dairemiz tüyap fuar merkezine 1 dk metrobüse 2 dk yürüme mesafesindedir. Daire içerisinde tv, wi-fi, sıcak su, klima ve benzeri mevcuttur. Ayrıca buklet malzemeleri temiz havlu, ..

İncele
Single 1+1

Single 1+1

Bu dairemizde iki tek kişilik yatak ve açılabilir kanepe bulunmaktadır. Dairemiz tüyap fuar merkezine 1 dk metrobüse 2 dk yürüme mesafesindedir. Daire içerisinde tv, wi-fi, sıcak su, klima ve benzeri mevcuttur. Ayrıca buklet malzemeleri temiz havlu, ..

İncele
Double 2+2

Double 2+2

Bu dairemizde iki adet double yatak ve iki adet açılır kanepe bulunmaktadır. Dairemiz tüyap fuar merkezine 1 dk metrobüse 2 dk yürüme mesafesindedir. Daire içerisinde tv, wi-fi, sıcak su, klima ve benzeri mevcuttur. Ayrıca buklet malzemeleri temiz ha..

İncele
Single 2+2

Single 2+2

Bu dairemizde dört kişilik ayrı yatak ve iki adet açılır kanepe bulunmaktadır. Dairemiz tüyap fuar merkezine 1 dk metrobüs'e 2 dk yürüme mesafesindedir. Daire içerisinde tv, wi-fi, sıcak su, klima mevcuttur. Ayrıca buklet malzemeleri temiz terl..

İncele
Kişiye Özel Daire

Kişiye Özel Daire

Kişiye özel daire seçeneğimizde dilediğiniz daire dilediğiniz gibi süslenir, hazırlanır. Fuarhome Konaklama web sitesi üzerinde gördüğünüz daire tiplerinden dilediğiniz daireyi sizler için önceden hazırlıyoruz. Doğum günü kutlamaları, evlilik teklifl..

İncele
Teraslı Single 1+1

Teraslı Single 1+1

Bu Daire Tipimiz Diğer Dairelerimizden Farklı Olarak 40 m2 Terası bulunmaktadır. Dairemiz yatak odası ve oturma odası olarak dizayn edilmiştir. Oturma odasında Tv izlerken bir yandan da karşılama tepsisinden tamamen ücretsiz olan ikramlarımız dan yar..

İncele
Teraslı Double 1+1

Teraslı Double 1+1

Bu Daire Tipimiz Diğer Dairelerimizden Farklı Olarak 40 m2 Terası bulunmaktadır. Dairemiz yatak odası ve oturma odası olarak dizayn edilmiştir. Oturma odasında Tv izlerken bir yandan da karşılama tepsisinden tamamen ücretsiz olan ikramlarımız dan ya..

İncele