BLOG

Tüyap günlük kiralık

Blog

Tüyap Fuarına Yakın Çiğköfte 19Tem

Tüyap Fuarına Yakın Çiğköfte

Tüyap fuarı yakınlarında 1 yıl öncesine kadar çok az hizmet sektörü,gıda sektörü bulunmaktaydı, fakat etkinliklerin artmasıyla yurt dışından gelen yabancı iş adamları ve ülkemizden katılımlarla birçok aktiviteye imza atan tüyap fuar merkezi çevresel olarak gelişim sağlamış ve adını duyurmuştur. Bu nedenle çevresinde birçok sektör barındıran tüyap fuar merkezi yatırımcıların odak noktası olmuştur. Bu sektörlerden biri olan gıda sektörü yani çiğköfte tüyap fuarı yakınında hizmete açılmıştır. Gün geçtikçe ekonomik değeri artan çiğköfte yöresel lezzetimiz ülkemizin her tarafına yayılmış ve her sokakta faaliyettedir. Fiyatı uygun ve doyurucu olan yöresel lezzetimiz çiğköfte günlük tüketim gıda sektöründe büyük önem taşıyor. Çiğköfte ilk olarak Adıyaman'da ortaya çıkmış ve ülkemize yayılmıştır...
Yakuplu Günlük Kiralık Daire 19Nis

Yakuplu Günlük Kiralık Daire

              Bir memlekete gezmeye gidiyorsunuz ve kalacağınız yeri hesaplıyorsunuz. Yabancı bir yerde ve hiç bilmediğiniz mekânlarda kalmanın vereceği heyecanı yaşamaya başlıyorsunuz. Ev rahatlığında bir seçenek arıyorsunuz.    Ev Rahatlığında Bir Seçenek               Aradığınız ev rahatlığındaki seçenekleri, ancak, eviniz gibi döşenen seçeneklerde bulabilirsiniz. Bu seçenekler Yakuplu günlük kiralık hizmetinde, sizler için sunulmuştur. Günlük kiralık ev seçeneklerinde, ilk temizlik ücretsizdir. Güvenlik ve kamera seçenekleriyle, huzur içerisinde konaklayacağınız bu Yakuplu günlük kiralık evlerde, buzdolabı, koltuklar, televizyon, internet ve sıcak su gibi aradığınız özellikleri bulabilirsiniz. Üstelik merkezi bir konumda olması nedeniyle, hiç bir sosyal imkândan geri kalmazsınız. ..
Perlavista günlük kiralık daire 10Nis

Perlavista günlük kiralık daire

Perlavista Günlük Kiralık Daireleri               Gelişen ve değişen Türkiye ekonomik piyasalarına direkt ve doğrudan katkı sağlayan önemli konaklama tesis ve kuruluşları arasına her geçen gün yeni format ve özellikte işletmeler dahil oluyor. Günlük kiralık daireler Türkiye genelinde artarak gelişen konaklama ihtiyacını karşılamak üzere konaklama işletmelerine alternatif olarak açılan evler olarak biliniyor.    Perlavista Günlük Kiralık Tercih Nedenleri?               Perlavista günlük kiralık daireleri, bulunduğu şehrin konaklama ihtiyacını karşılarken şehir ve ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunuyor. İhtiyaç duyulacak birçok eşyayı içinde bulunduran ve a’dan z’ye ne varsa her ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz Perlavista günlük kiralık dairelerinde geçirdiği süre ..
Günlük Kaliteli Daire Rahatlığı 18Mar

Günlük Kaliteli Daire Rahatlığı

Farklı sebeplerden dolayı yaşadığınız şehir dışında bir takım günlük işleriniz olabiliyor. Bu işlerinizi rahat bir şekilde, sorunsuz ve hızlı halletmek en büyük arzunuz oluyor. Yani tüm günü değerlendirmek için mutlaka bir konaklama yapmak mecburiyet halini alıyor. Bu yüzden günlük kiralık daireler son yıllarda birçok kişi için en büyük fırsat halini aldı. Kendi evinizin konforu ve sıcaklığı gibi bünyesinde her türlü ev olanağını bulunduran bu dairelerde günlük olarak kalınabilmekte ve otele verilecek ücret ile karşılaştırıldığı zaman da bütçe de bu sayede aşılmamaktadır.    Uzak Mesafelerde Rahatça Konaklama               Tamamlamak istediğiniz işler genel olarak uzak mesafelerde olduğu zaman konaklamak gerekiyor ve bunun için günlük kiralık ev çeşitleri günü tam olarak kullanıp bütün..
Tuyap Döner Kule Restaurant 21Kas

Tuyap Döner Kule Restaurant

Tuyap Döner Kule Restaurant Beylikdüzü Tuyap fuar merkezinin hemen yanında bulunan 165 metre uzunluğunda’ki Restaurant Misafirlerinin yemeklerini yerken içkilerin yudumlarken büyülü saatler geçirmesini sağlıyor. Aslında yapılış amacı tv kulesi iken gerekli izinlerin çıkmaması sebebi ile yıllarca boş kalan daha sonra da büyükçekmece belediyesi tarafından restaurant olarak değiştirilen kule ilk zamanlar belediye tarafından düzenlenen toplantılara hizmet vermekte idi Daha sonraları halkalar açılan döner kule Restaurant muhteşem şehir, deniz ve göl manzarası sayesinde özel günlerin tercih edilen mekanı haline geldi. Saate 360 derece dönen kule Restaurant  gördüğü büyük ilgi sonucu kulenin alt kısmında otel business hotel yapmayı düşünüyor. Tuyap fuar merkezine katılan firmaların temsilciler..
Tüyap Fair Convention And Congress Center 6Kas

Tüyap Fair Convention And Congress Center

Tüyap Fair Convention And Congress Center If you looking for a hotel near to Tuyap exhibition center Fuar Home accommodation is as close as your mobile phone. We have a special package for international and domestic exhibition’s participants. ‘like your home ‘   1+0 flats are available for two person,with one double beds or two single beds by your vision. 1+1 flats are available for four person,with two double beds or four single beds by your vision. 2+2 duplex flats with balcony are available for eight person,with double or single beds by your vision.   All our flats have wifi, tv, airconditoner, furniture, car park, security and another specialities. Coffee and tea is treat from our company. Hygienically and have sea and lake view. Our building is in a complex and has residence ..
Tuyap Fair Center İstanbul 20Eki

Tuyap Fair Center İstanbul

If you looking for a hotel near to Tuyap exhibition center Fuar Home accommodation is as close as your mobile phone. We have a special package for international and domestic exhibition’s participants. ‘like your home‘ 1+0 flats are available for two person,with one double beds or two single beds by your vision. 1+1 flats are available for four person,with two double beds or four single beds by your vision. 2+2 duplex flats with balcony are available for eight person,with double or single beds by your vision. All our flats have wifi, tv, airconditoner, furniture, car park, security and another specialities. Coffee and tea is treat from our company. Hygienically and have sea and lake view. Our building is in a complex and has residence flats. You can make your booking on sites like boo..
Tüyap Fuarına Yakın Otel 14Eki

Tüyap Fuarına Yakın Otel

Tüyap fuarına yakın otel arıyorsanız Fuar Home Konaklama bir telefon kadar yakınınızda. Fuar katılımcılarına özel fırsatlarla yurtiçinden ve yurt dışından fuar katılımcılarını ağırlıyoruz. Üstelik kendi evinizin rahatlığında… 1+0 (stüdyo) dairemizde 2 kişilik ister tek yataklı (double) isterseniz de 2 kişilik (single) seçenekleriyle 1+1 dairelerimizde 4 kişilik ister single ister double yatak seçenekleriyle ve 2+2 (dublex) dairelerimizde 8 kişiye kadar double ve single, ayrıca teraslı seçenekleriyle konaklayabilirsiniz. Bütün dairelerimizde wifi, tv, klima, beyaz eşya, otopark, güvenlik, vb. birçok özellik bulunmaktadır.   Nescafe, çay, firmamızdan, deniz ve göl manzaralı hijyenik… Dairelerimiz site içerisinde olup resindence daireleridir. Booking, expedia, agoda, hrs gibi küresel ç..