0(546) 536 34 36

Tüyap Takvimi

Tüyap Takvimi


World Food İstanbul

500'ün üzerinde yerli ve yabancı firmaların katılımı ve 1300'den fazla ürün pazarlamasıyla ünlü olan World Food İstanbul 07.09.2017 / 10.09.2017 Tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde ziyaret edebilirsiniz. Ulusal ve Uluslararası birçok firmanın son teknoloji ürünlerini sunmak için bir araya getiren World Food, Profesyonel ziyaretçilerini tüyap fuar merkezinde belirtilen tarih aralığında bekliyor. Bu etlinliğin en büyük amacı,  yeni iş ve işbirliği fırsatları yakalamanızı sağlamak ve aynı işi yapan birçok firma ile iş sahiplerini bir araya getirmektir.

Katılımcı 500 firmadan bir kaç tanesi:

-ADALE GIDA (TR)
-AKHİSAR TİCARET BORSASI (TR)
-ALTAYLAR GROUP A.Ş. (TR)
-BAYANNAOER LE HE FOODSTUFF (China)
-BHARAT CEREALS (İndia)

 

 

Gamex

Türkiye'nin en büyük oyuncularınının toplandığı ve çeşitli etkinliklerle güzel vakit geçirebilecekleri, sosyalleşebilcekleri bir palform. 14 Eylül 2017 - 17 Eylül 2017 tarihleri arasından Tüyap fuar merkezinde girişi sadece 10 tl 4 gün için 30 TL lik biletlerinizi alabilirsiniz. Bir çok ödül dağıtan gamex bu senede her seneki gibi ustalaşmış oyuncularına ödüllerini dağıtacak. Oynadığınız oyunu arkadaşlarınızla cosplay şeklinde canlandırabilir ve fuarda kendinizi gösterebilirsiniz. Bunun için Gamex kendi web sitesinde başvuruları açmış durumda sizlerde bu fırsatları kaçırmamak için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Not: 12 yaşından büyükler katılabilir.

Gamex Ödülleri: (Gamex Web sitesi üzerinden oylamalar başlamıştır)

Yılın en başarılı oyun Youtuber'ı

Yılın en başarılı steamer'ı

Yılın en iyi bağımsız yerli oyunu

Yılın en iyi MMOFPS/TPS oyunu

Yılın en iyi MMORPG oyunu

ve daha fazlası.. 

Spor ve Aktif Yaşam

4-17 Eylül 2017 tarihleri arasında büyükçekmece tüyap fuar merkezinde 2. düzenlenecek olan Spor ve Aktif Yaşam Etkinliği, Federasyonlar ve spor kulüplerininde yer alacağı etkinlikte, por ekipman ve donanımları, sporcu sağlığı ürünleri, spor giyim ve aksesuarları, beslenme ve gıda takviyeleri, outdoor ve doğa sporları, spor eğitim ve programları, spor merkezleri ve kulüpleri, kozmetik ürünleri  tek çatı altında sergilenecek.


Türkiye Vücut Geliştirme Fitness,Bilek Güreşi , Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından  gerçekleştirileceği Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na, önemli sporcular da katılım sağlayacak. 

Bazı katılımcı firmalar: 

-Adam Medya Dijital Yayın

-Outdoor Fitness Türkiye

-Arama Kurtarma Spor Kulübü Derneği

-Argedan Bilişim

-AVV SPOR MALZEMELERİ VE HİZMETLERİ
 

 

 

 

Printtek 2017

04.09.2017 - 08.09.2017 tarihleri arasında tüyap fuar merkezinde 13.sü düzenlenecek olan ve büyük ilgi gören Printtek Uluslararası Baskı Teknolojileri ve Kağıt Fuarı merakla bekleniyordu. Muazzam sunumlarıyla 12. fuarında oldukça ilgi gören ve bir çok kişiye iş imkanları sağlayan Printtek şuanda Tüyap Fuar Merkezinde ziyaretçilerini bekliyor. 3 gün sonra sona erecek olan Printtek ilk günden gördüğü ilgi ile çok memnun kalmıştır.

Önemli Katılımcılar:

AKTİFMAK MATBAA MAKİNALARI TİCARET LTD ŞTİ
ANIL KAĞIT MATBAACILIK YAY. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ASTEKS KAUÇUK VE PLASTİK SAN VE TİC A.Ş.
BATI MERDANE KAUÇUK TURZ. INS. PLS. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
BTS MATBAA MALZ.SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

 

 

 

Züchex

resmi ve birebir olarak dizayn edilmiş bir eşleştirme programıdır. 21.09.2017 / 24.09.2017 tarihleri arasında istanbul Tüyap fuar merkezinde ziyaretçilerini beklemektedir. Büyük heyecanla beklenen Züchex bu senede fuara katılımları sağlıyor ve meraklılarını tüyap fuar merkezine bekliyor. Kimler Katılabilir :Zuchex ticari bir fuardır, halka açık bir fuar değildir. Satın alma ve ticari işlemler yapabilme sorumluluğunuz varsa fuara katılmaya hak kazanabilirsiniz. Bağımsız Parekende Mağazaları, Büyük Mağazalar, E- Ticaret, Mail Order Şirketleri, Supermarketler,Distribütörler, Toptancılar, Çok Katlı Parekendeciler veya önümüzdeki 1 yıl içinde Parekende sektöründe bir iş kurmak isteyenler Zuchex katılımına uygundurlar.

Katılımcı firmalar:

EL HELAL -GOLDEN STAR

4K HEDİYELİK EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ABDİK PLASTİK SAN. VE TİC. / SEVİL ABDİK

ABKA CAM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ACAR EL DEĞİRMENLERİ - İBRAHİM ACAR

 

 

PROMATT

ProMatt Yatak İmalatı Yan Sanayi, Ekipman, Ham madde ve Makineleri Özel Bölümü 14-18,2017 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde İntermob; Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı bünyesinde ziyaretçilerimizle buluşacak.   14-18,2017 tarihleri arasında ziyaretçilerini mutlaka ve mutlaka tüyap fuar merkezine bekliyor.

Katılımcılar:

3B DİZAYN BİLGİSAYAR MAKİNA KALIP MODEL TAS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

3K PLASTİK VE KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ ORM.ÜRN.MOB.SAN.VE TİC.A.Ş.

A MOBİLYA ALÜMİNYUM SÜRGÜ SİST. SAN.VE TC.LTD.ŞTİ.

AC İHR.İTH.VE PAZ.LTD.ŞTİ.

 

 

 

Ağaç İşleme Makinesi Fuarı

Ağaç işleme makine ve teknolojileri alanında sektörün öncü firmalarının en son ürünlerini görücüye çıkardığı, sektör trendlerinin belirlendiği, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak yıllardır sektörün ana tedarik noktası konumunda olan Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı 14-18 Ekim, 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde

Katılımcı Firmalar :

3A TUTKAL UYGULAMA TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

A VE A END.TEKN.ÜRÜN.MAK.SAN.VE TİC.A.Ş

AC İHR.İTH.VE PAZ.LTD.ŞTİ.

ABM MAKİNE SAN. A.Ş.

 

 

 

İntermob Fuarı

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, mobilya yan sanayii ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı , yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan İntermob Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları,Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 14-18 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde.

3B DİZAYN BİLGİSAYAR MAKİNA KALIP MODEL TAS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

3K PLASTİK VE KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ ORM.ÜRN.MOB.SAN.VE TİC.A.Ş.

A MOBİLYA ALÜMİNYUM SÜRGÜ SİST. SAN.VE TC.LTD.ŞTİ.

 

 

 

Food-Tech Eurasia 2017 Fuar Takvimi

Food-Tech Eurasia Fuarı; şekerlemeden, et ve süt ürünlerine, pastacılıktan, içecek teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede yerel ve uluslararası çözümleri bir araya getirirken; Türkiye, Orta Avrasya, Ortadoğu-Kuzey Afrika bölgelerinden, Rusya ve Balkanlardan yiyecek ve içecek sektör profesyonelleri ile iletişim ve yeni iş bağlantıları gerçekleştirme fırsatı sunar.
25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında ziyaretçilerini beklemektedir.
Katılımcı Firmalar:
3A TUTKAL UYGULAMA TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

5E TASARIM MAKİNE BİLİŞİM SAN VE TİC LTD ŞTİ.

A.G.M PLASTİK SAN VE TİC LTD ŞTİ

ABM AMBALAJ BASIM MERKEZİ VE ETİKET SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

ACAR BASIM VE CİLT SAN. TİC. A.Ş. 

 

 

Avrasya Ambalaj Fuar Takvimi

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine kadar bu alandaki tüm ihtiyaçlara yönelik çözümlerin bir arada sergileneceği Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl 23. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 25-28 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar; 40 ülkeden 1150 katılımcı ve 95 ülkeden 58.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak

 

Katılımcı Firmalar:

3A TUTKAL UYGULAMA TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

5E TASARIM MAKİNE BİLİŞİM SAN VE TİC LTD ŞTİ.

A.G.M PLASTİK SAN VE TİC LTD ŞTİ

ABM AMBALAJ BASIM MERKEZİ VE ETİKET SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

ACAR BASIM VE CİLT SAN. TİC. A.Ş.