BLOG

N5 Suites Günlük Kiralık

Blog

N5 Suites Günlük Kiralık 23Haz

N5 Suites Günlük Kiralık

Özyurtlar İnşaatın Projesi Olan N5 Suites Teslim Edildi Yatırımcılarının Bekleyişi Sona Erdi Ve Artık Kiralamalr Başladı. Otel Konseptinde Yapılan Proje E5 Kara Yolu Üzerinde Avcılar Ve Beylikdüzü Arasında Haramidere Mevkiinde Bulunmaktadır. Her Gün Yüzbinlerce aracın geçtiği E5 Karayolu üzünde bulunan N5 Suitess Güzel Mimarisi ve eşsiz Deniz Manzarası ile göz kamaştırıyor.

Hotel ve Rezidans olarak gerçekleşen projenin rezidans bölümü daha ilk günden itibaren Beylikdüzünde Günlük Kiralık daire işi yapan Konaklama Firmaları Trafından kiralanıp Büyük kısmının sözleşmleri yapıldı. Avrupada Yaygın Olan günlük kiralama seçeneğinin türkiyede'de artık yaygınlaşması ve yasallaşması sonucu ev ortamında konaklamak isteyen insanların tercih ettiği bir seçenek haline geldi.

Tuyap fuar merkezine yakın olması sebebi ile fuara katılan firmalarında tercih etmeye başladığı N5 suites Beş yıldızlı otellerle kıyaslanabilecek kalitede hizmet verilmektedir. Otellere Göre oda fiyatlarının daha uygun olmasından dolayı firmaların konaklama giderlerini düşürmek amacıyla tercih etmelerine sebep olmuştur.

N5 Suites 7/24 saat Resepsiyon Ve Güvenlik hizmeti Verdiği İçin Merdiven Altı Günlük Kiralık Evlerden çok farklı ve güvenilir hale gelmiştir. Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Firmalarının Başında Gelen Fuar home Konaklama Olarak N5 Suiteste Hizmet vermeye başlamış durumdayız. Sizlerde Fuarhome Konaklama ile ayrıcalık yaşamak istiyorsanız ve kaliteli ve Rahat Bir Konaklama Yaşamak istiyorsanız iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.