BLOG

Esenyurt Nöbetçi Eczane

Blog

Esenyurt Nöbetçi Eczane Numaraları 26Tem

Esenyurt Nöbetçi Eczane Numaraları

Her geçen gün artan hastalıklardan korunmaya çalışıyoruz, neredeyse hergün hastanedeyiz. Artık çocuklarımızı bile dışarı göndermeye korkuyoruz hastalık bulaşacak diye. Her ne kadar çözümler ilaçlar olsada bazı günlerde sokak sokak mahalle mahalle eczane ararız. Nasıl buluruz gece vakti yada hafta sonları. Fuarhome.com olarak sizlere bu hizmeti sunuyor sizlere günlük güncel Esenyurt nöbetçi eczanelerin numaralarını ve adreslerini yazıyoruz. Bazı dikkat etmemiz gereken unsurlar var :

Esenyurt Nöbetçi Eczane İlaç Fiyatları:

Eczaneler nöbetteykende olsun ilaç fiyatları her zaman aynı olmak zorundadır bunlara dikkat etmemiz gerekmekte nöbetteyim diye fazla ücretle ilacı satmaya çalışan eczaneleri esenyurt eczane odalarına bildirerek gerekli cezayı almasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer unsur ilaç fiyatlarını güncel olarak nerden öğrenebilirim ? google arama motorunu kullanarak kullandığınız ilacın kdvli fiyatına kadar reçetesine kadar bütün özelliklerini görmek mümkündür.

Nöbetçi eczane kapalı olabilir mi?

Nöbetçi eczaneler aylık hazırlanan rapora göre nöbettelerdir. Esenyurt eczacı odaları her ay istek üzerine nöbetçi eczane listesini hazırlar ve doğrulamak için gönderir.

Nöbete kalmak istemeyen eczaneler nöbete kalmayabilir fakat bunu başta belirtmeleri gerekiyor bunları belirttikten sonra nöbete kalmayabilir. Bu da aylık nöbet tutan eczaneler listesinden çıkarılır.

Bu nedenlerden dolayı fuarhome.com'da nöbetçi eczane yazıyor ise kesinlikle açık olmak zorundadır. Kapalı olduğunu gördüğünüz an şikayet edebilir eczanenin uyarı almasını sağlayabilirsiniz.

İstediğim ilacın olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Sitemiz üzerinde bulunan nöbetçi eczane numaralarından iletişime geçerek ilacınızı sorgulatabilir, var mı yok mu öğrenebilir ve özellikleri hakkında detay bile alabilirsiniz.

Olmayan bir ilacı size var diyebilme imkanı yoktur buna da dikkat edin.

Esenyurt Nöbetçi Eczaneleri Saatleri:

Esenyurt nöbetçi eczaneleri 7/24 açık olma zorunluluğundadır hafta içi hafta sonları ise sabah 9 akşam 7 mesai saatlerinde açıktır.

Bu saatlere uymayan eczaneleri şikayet edebilirsiniz.

Esenyurt'ta 107 adet eczane bulunmaktadır ve bunların sadece 4 adeti nöbetçi eczanedir.

Bu yüzden nöbet günlerinde çok kalabalık yaşanmakta sıralar oluşmaktadır.

Bunların engellenmesi için eczacı odalarıyla görüşme sağlanıp imza toplanırsa esenyurt nöbetçi eczaneler arttırılcaktır.