BLOG

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Blog

Günlük Kiralık Daire Neden Tercih Edilmelidir? 1Oca

Günlük Kiralık Daire Neden Tercih Edilmelidir?

Günlük kiralık daireler son yılların popüler konaklama yöntemidir. 2003 yılından buyana günlük kiralık dairelerin sayısının artması otellerin işini zorlaştırıyor. Uygun fiyat ve lüksü bir arada sunan günlük kiralık dairelerin aslında otellerden pek bir farkı yoktur. Herhangibir seyahatinizde konaklamanız için kesenin ağzını açmak zorunda değilsiniz. Günlük kiralık daireler uygun fiyatı ile otellere taş çıkararak ve bunu uygun fiyattan sunarak ciddi anlamda bir alternatif oluşturuyor. Günlük kiralık daireler son zamanlarda tercih sayısını artırmış durumdadır. Bu sebepten dolayı günlük konaklama firmaları kendini hızlı bir şekilde geliştirmiştir. Günlük kiralık daireler artık lüks ve kalitelidir. Üstelik bu kalite ve konfor kendi evinizin rahatlığındadır. Daha ne olsun? ..
Emitt Fuarı Beylikdüzü Günlük Kiralık 16Oca

Emitt Fuarı Beylikdüzü Günlük Kiralık

Emit Fuarı Dünyanın Beşinci Büyük Turizm Fuarı olarak nitelendirilen emitt Fuarı ilk kez 2017 yılında gerçekleştirilmişti. On dokuz yıldır her yıl düzenlenen fuarda dünyanaın hemen hemen her bölgesinden katılım sağlanmaktadır. Bu yılda Tuyap Fuar merkezinde düzenlenecek emitt fuarı Yüksek katılım göstermektedir.Dünya geneli büyük rezervasyon siteleri,butik otellerden tutunda 7 yıldızlı oteller, turizm acentaları,Sağlık sektörü firmaları ve daha bir çok sektörün akımına uğrayan emitt fuarı sayesinde ülkemize turist çekmenin yolları aranmakta ve her geçen yıl yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen sektörü hareketlendirmeye çalışılıyor. 26-29 ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek Emitt fuarı için katılımcı yada ziyaretçi olun konaklama ihtiyacınızı Fuar Home Konaklama olarak karşılamaya aday oldu..
Beylikdüzü Günlük Kiralık 5Oca

Beylikdüzü Günlük Kiralık

beylikdüzü günlük kiralık ev Beylikdüzü günlük kiralık olarak işletilen yaklaşık üç  bin daireden söz ediliyor.   Peki Bu daireler nasıl işletiliyor? Araştırmalarımız sonucu Beylikdüzü bölgesinde en kapsamlı işletilen iki proje var Özyurtlar Nrezidans ve Hera Clup Rezidans bu iki proje’nin  Yönetim planı oluşturulurken alt kiralama veya diğer adı ile kısa süreli konaklama için alt kiralama yapılabilir ibaresi eklenmiş ve site yönetim karar defterine işlenmiş durumda. Zamanında yönetim planı ve karar defterine işlenen bu ibarelerden dolayı iki projede de yasal olarak günlük kiralık daire işletmeciliği yapmak serbest’dir. Özyurtlar Nrezidans ve Hera clup Rezidansa ta toplamda 950 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır ve tamamı günlük kiralık daire olarak işletilmektedir.İki sitede yaklaşık 7..
(İSMOB Fuarı) İstanbul Mobilya Fuarı 1Oca

(İSMOB Fuarı) İstanbul Mobilya Fuarı

10 - 15 OCAK 2017  İsmob İstanbul mobilya fuarı başlıyor. 13 yıldır aralıksız Tuyap fuar merkezinde görücü karşısına çıkan İSMOB her zamanki gibi göz kamaştıracak görünüyor. Mobilya sektörünün trendlerinin buluşacağı  İSMOB Tuyap fuar merkezinde yapılıyor. 01/01/2017 pazartesi itibari ile stand kurulumları yapılmaya başlandı. Birbirinden değerli markaların buluşacağı İSMOB için hazırlıklar başladı dev stand’ların kurulacağı Şimdiden aşikar Ünlü markaların stand elemanları beylikdüzü günlük kiralık daire  firmalarında şimdiden yerini aldı. Stand kurulumu için her markadan yaklaşık 15 personel sadece ön hazırlık için beylikdüzü günlük kiralık  firmalarında rezervasyon yapmış 1 ocak 1017 itibari ile konaklamaya başladı bir çok marka kuruluma başladı bile! Türkiye nin en büyük dünyanın en önem..
Beylikdüzünde Deniz Manzaralı Günlük Kiralık Daire 3Ara

Beylikdüzünde Deniz Manzaralı Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzünde deniz manzaralı günlük kiralık bir daire arıyorsanız Fuarhome Konaklama tam size göre. beylikdüzü özyurtlar residencede en üst katta bulunan dairelerimiz tüm manzarayı ayaklarınızın altına seriyor. büyükçekmece sahiline ve aynı zamanda büyükçekmece gölüne bakan dairelerimizin manzarası her saatte bambaşka! Büyükçekmece sahilinin parıltısına ve eşsiz manzarasına bir de son sistem ultra lüks günlük kiralık dairelerimizden bakın. Beylikdüzünün en elit semtlerinden olan tüyap fuar alanı çevresinde bulunan günlük kiralık dairelerimizde yok yok. Otel konseptindeki dairelerimizde bir otelden beklediğinizin fazlası var. Konaklamanızı eşsiz kılacak her detay düşünülmüştür. üstelik bu hizmet kendi evinizin rahatlığındadır. Tüm bu imkanlara kendi evinizin rahatlığında sahip olmak bir ay..
Tuyap Döner Kule Restaurant 21Kas

Tuyap Döner Kule Restaurant

Tuyap Döner Kule Restaurant Beylikdüzü Tuyap fuar merkezinin hemen yanında bulunan 165 metre uzunluğunda’ki Restaurant Misafirlerinin yemeklerini yerken içkilerin yudumlarken büyülü saatler geçirmesini sağlıyor. Aslında yapılış amacı tv kulesi iken gerekli izinlerin çıkmaması sebebi ile yıllarca boş kalan daha sonra da büyükçekmece belediyesi tarafından restaurant olarak değiştirilen kule ilk zamanlar belediye tarafından düzenlenen toplantılara hizmet vermekte idi Daha sonraları halkalar açılan döner kule Restaurant muhteşem şehir, deniz ve göl manzarası sayesinde özel günlerin tercih edilen mekanı haline geldi. Saate 360 derece dönen kule Restaurant  gördüğü büyük ilgi sonucu kulenin alt kısmında otel business hotel yapmayı düşünüyor. Tuyap fuar merkezine katılan firmaların temsilciler..
Beylikdüzü Metrobüs Son Durakta Günlük Kiralık Daire 17Kas

Beylikdüzü Metrobüs Son Durakta Günlük Kiralık Daire

Neden mi biz çünkü 2009 yılından beri bölgedeyiz sayısız kurumsal firmaya konaklama ihtiyaçlarında çözüm ortağı olduk her geçen gün kurumsal müşteri portföyümüz artıyor çünkü işimizi ilk günkü gibi amatör ruhla yapıyoruz yılların bize kazandırdığı deneyim ile personellerimiz daha bilgili daha güler yüzlü müşteri memnuniyetinin ne demek olduğunu tüm personelimiz kavramış durumda ve ona göre yönlendirilmektedir. Tuyap fuar merkezi yanında günlük kiralık daire arayan her kes mutlaka dairelermiz’de kalmıştır ‘kalmayanlar da referans alarak mutlaka gelmektedir.Müşterilerimiz  çoğu Referans’lı şekilde  bizimle iletişime geçmişlerdir.En büyük reklam fısıltı gazetesidir kulaktan kulağa çok daha hızlı hedefe ulaşılır.Türkiyede ne iş yaparsanız yapın hangi sektörde olursanız olun işinizi hakkıyla ya..
MAKTEK Avrasya 2016 Başlıyor 1Oca

MAKTEK Avrasya 2016 Başlıyor

Maktek  Avrasya 5 takım tezgahları,metal,sac,işleme fuarı 11.10.2016/16.10.2016 tarihleri arasında İstanbul tuyap fuar merkezinde başlıyor. Tuyapta yapılacak olan fuara makine devlerinin ve yeni sanayi devriminin öncülerinin sergilenceği bir sergi olması beklenmektedir. 11.10.2016/16.10.2016 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda yapılan açıklamaya göre (TİAD) takım tezgahları sanayici ve işadamları  VE (MİB)  makine imalatçılar birliği işbirliğiyle düzenlenen avrasyadaki en büyük buluşması olan organizasyonda dünya devlerinin üretikleri son teknojiyle donatılmış makinelerin sergileneceği belirtildi. AKTEK FUAR Organizasyonuna dünyadan 30 aşkın ülkeden katılımın  gerçekleşeceği  bunların arasında Türkiye,Almanya,İspanya,Çin,Tayvan,Hindistan,Güneykore Japonya İngiltere,İtalya gibi dünya..
8Kas

Yenibosna Günlük Kiralık Daire

Yenibosna Günlük Kiralık Daire İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın konumda günlük kiralık daire hizmeti vermekteyiz. İstanbul Yenibosna’da havalimanına yakın, CNR fuar alanına yakın günlük kiralık apart daireler. Yenibosna günlük kiralık daire firması olarak sizlere 2 apart bina ve 28 günlük kiralık evlerimiz ile hizmet veriyoruz. Sitemize girerek kategori bölümünden bahçelievleri seçerek sizin için uygun olan yenibosnadaki günlük kiralık daireleri ister günlük ister haftalık ister aylık olarak çok uygun ücretlere hemen kiralayabilirsiniz. Bahçelievlerde günlük kiralık daire arayan konuklarımızın dikkatine ! Binanın tamamı bize ait olup dairelerin içi bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Yenibosna günlük kiralık daire Dairelerimizde dönemsel kiralama opsiyon..
Tüyap Fair Convention And Congress Center 6Kas

Tüyap Fair Convention And Congress Center

Tüyap Fair Convention And Congress Center If you looking for a hotel near to Tuyap exhibition center Fuar Home accommodation is as close as your mobile phone. We have a special package for international and domestic exhibition’s participants. ‘like your home ‘   1+0 flats are available for two person,with one double beds or two single beds by your vision. 1+1 flats are available for four person,with two double beds or four single beds by your vision. 2+2 duplex flats with balcony are available for eight person,with double or single beds by your vision.   All our flats have wifi, tv, airconditoner, furniture, car park, security and another specialities. Coffee and tea is treat from our company. Hygienically and have sea and lake view. Our building is in a complex and has residence ..