BLOG

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Blog

Tüyap Fuarına Yakın Çiğköfte 19Tem

Tüyap Fuarına Yakın Çiğköfte

Tüyap fuarı yakınlarında 1 yıl öncesine kadar çok az hizmet sektörü,gıda sektörü bulunmaktaydı, fakat etkinliklerin artmasıyla yurt dışından gelen yabancı iş adamları ve ülkemizden katılımlarla birçok aktiviteye imza atan tüyap fuar merkezi çevresel olarak gelişim sağlamış ve adını duyurmuştur. Bu nedenle çevresinde birçok sektör barındıran tüyap fuar merkezi yatırımcıların odak noktası olmuştur. Bu sektörlerden biri olan gıda sektörü yani çiğköfte tüyap fuarı yakınında hizmete açılmıştır. Gün geçtikçe ekonomik değeri artan çiğköfte yöresel lezzetimiz ülkemizin her tarafına yayılmış ve her sokakta faaliyettedir. Fiyatı uygun ve doyurucu olan yöresel lezzetimiz çiğköfte günlük tüketim gıda sektöründe büyük önem taşıyor. Çiğköfte ilk olarak Adıyaman'da ortaya çıkmış ve ülkemize yayılmıştır...
Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 11Tem

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular :  1-) Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireleri Kiralamak İçin Ne Gerekir ? 18 yaşını doldurmuş ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmekte, Kimliğinizi üstünüzde bulundurmak zorundasınız bunun dışında gerekli birşey yok. 2-) Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairelerde Baskın Olur mu? Böyle birşey mümkün değildir. Beylikdüzü günlük kiralık dairelerde konaklamacının izni olmadan odanıza sizden başkasının girmesi mümkün değildir. 3-) Kimliksiz Giriş Yapabilirmiyim ? Kesinlikle giriş yapamazsınız, yanınızda mutlaka kimlik bulundurmak zorundasınız. Kimlik yanınızda yok ise kimliğinizin fotoğrafını yada bir kopyasını bulduğunuz takdirde giriş yapabilirsiniz. 4-) Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Güvenli midir? Güven konusunda hiç şüphen..
Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi ve Fuar Takvimi 10Tem

Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi ve Fuar Takvimi

Beylikdüzü Tüyap fuar merkezi etkinlikleri geçtiğimiz aylarda artmakta ve ülke ekonomisine birçok katkı sağlamaktadır. Bulunduğu konum ve lokasyon bakımından çevresel olarak gelişmekte ve beylikdüzüne renk katmaktadır. Her yıl düzenlenen belirli fuarlar ile popülerliğini arttırıyor, Fuara katılan iş adamları, yeni iş sahipleri ve işçiler olarak görsel ürünler sunuyor ve ekonomiye can veriyorlar. Böyle projelere ülkece destek çıkıyor ve arkasında duruyoruz.2017 Tüyap fuar takvimi düzenlenecek olan fuarların tarihlerine şöyle bir göz atalım :     1-) Worldfood 2017 İstanbul Gıda ve Teknolojileri Fuarı : 07.09.2017 / 10.09.2017   2-) Spor ve Aktif Yaşam Fuarı 2017 : 14.09.2017 / 17.09.2017   3-) Games-Compex Uluslararası Bilgisayar ve Digital Oyun Fuarı : 14.09.2017 / 17.09.2017   4..
Beylikdüzü Taksi, Migros Taksi Durakları Numaraları ve İletişim Adresleri 10Tem

Beylikdüzü Taksi, Migros Taksi Durakları Numaraları ve İletişim Adresleri

Günümüzde artan nüfusun etkisiyle birlikte birçok toplu taşıma araçlarında yer bulamayan insanlarımız şimdide taksiye yönelmiş durumda. Yaz mevsiminden dolayı iş sahatlerininde erkene alınmasıyla işine yetişmek isteyen beylikdüzü tarafında yolcular toplu taşıma araçlarında yer bulamamakta yada beklemekten işlerine geç kalmaktadırlar. Burada olaya Beylikdüzü Taksi ve Migros Taksi durakları koşuyor. Burada sizlere taksi duraklarının Numaralarını ve iletişim adreslerini vereceğim sizlerede katkısının olacağını düşünüyorum.Beylikdüzü Taksi, Büyükşehir Bizimkent Taksi, Yeşilkent Merkez Taksi Durağı, Adakent Taksi, Migros Taksi en çok tercih edilen taksi duraklarının iletişim adresleri : Beylikdüzü Taksi: Adres:Büyükşehir Mahallesi, Beylikdüzü Cad., 34520 Beylikdüzü/Istanbul , Tel: 0212 872 9..
N5 Suites Günlük Kiralık 23Haz

N5 Suites Günlük Kiralık

Özyurtlar İnşaatın Projesi Olan N5 Suites Teslim Edildi Yatırımcılarının Bekleyişi Sona Erdi Ve Artık Kiralamalr Başladı. Otel Konseptinde Yapılan Proje E5 Kara Yolu Üzerinde Avcılar Ve Beylikdüzü Arasında Haramidere Mevkiinde Bulunmaktadır. Her Gün Yüzbinlerce aracın geçtiği E5 Karayolu üzünde bulunan N5 Suitess Güzel Mimarisi ve eşsiz Deniz Manzarası ile göz kamaştırıyor. Hotel ve Rezidans olarak gerçekleşen projenin rezidans bölümü daha ilk günden itibaren Beylikdüzünde Günlük Kiralık daire işi yapan Konaklama Firmaları Trafından kiralanıp Büyük kısmının sözleşmleri yapıldı. Avrupada Yaygın Olan günlük kiralama seçeneğinin türkiyede'de artık yaygınlaşması ve yasallaşması sonucu ev ortamında konaklamak isteyen insanların tercih ettiği bir seçenek haline geldi. Tuyap fuar merkezine yakı..
Esenyurt Bulut Günlük Kiralık Daire 3May

Esenyurt Bulut Günlük Kiralık Daire

            Bulut günlük kiralık daireleri ile konaklama sorununuzu sürekli olarak çözebilirsiniz. Konaklama ihtiyacı ortaya çıktığında aklınıza bin bir soru gelebilir. Bu sorular tutacağınız oda veya konaklama yerinin temizliği, bakımı, eşyalarının kullanışlılığı ve güvenilirliği, kullanım alanının genişliği, duş veya banyo imkanı, bulunduğu konum, ücreti gibi birçok soru beyninizi meşgul edecektir. Bu sorulardan birine olumlu cevap verseniz öteki tercihinizi olumsuz etkileyecek ve sizi kiralama fırsatını bulduğunuz yeri kiralamaktan vazgeçirecektir. Ancak Bulut günlük kiralık daireleri kiralayarak aradığınız tüm kriterlere uygun konaklama imkanlarını elde edebilirsiniz.                Bulut Günlük Kiralık Daire Kiralama                         Bulut günlük kiralık dairelerini kiralam..
Haramidere Günlük Kiralık Daire 27Nis

Haramidere Günlük Kiralık Daire

              Günümüzde insanların ev ihtiyaçları kısa süreli ya da uzun süreli olabilmektedir. Tüm isteklerin kaliteli bir şekilde karşılanabilmesi adına Haramidere günlük kiralık konseptinde çok iyi bir şekilde çalışmaktadır. Günlük olarak ev ihtiyaçlarının karşılanması için Haramidere günlük kiralık her zaman için çok yeni alternatifler sunmaktadır. Emlak firmalarının sunmuş olduğu ilanlardan da yararlanılarak günlük ev kiralamak mümkün olmaktadır.    - Günlük Ev Kiralamanın Faydaları Nelerdir?               Haramidere günlük kiralık evlerden faydalanmak istediğiniz de çok uygun fiyatlar ile destek verebilmektedir. Örneğin bir yakını hastanede olduğunda kalacak yeri olmayanlar için günlük olarak kiralanacak bir ev çok iyi bir seçenek olmaktadır. Ayrıca yoğun iş hayatının stresinden..
Esenyurt Depo Günlük Kiralık Daire 21Nis

Esenyurt Depo Günlük Kiralık Daire

Günlük Kiralık Hizmetinin Avantajları               Günlük kiralık ev kategorisi, yeni düzenlenen ve oldukça popüler olan bir uygulamadır. Ev rahatlığında sunulan günlük kiralık evler, merkezi noktalarda ve sosyal faaliyetlerin çok olduğu bölgelerde bulunmaktadır. İlk girişte, odalar sürekli temizdir ve temizlik hizmetlerinde, kusur edilmemektedir.    Yüzde Yüz Güvenlik               Tam güvenlik hizmetleriyle, kiralık evler, kimin giriş çıktığı belli olan ve giriş, çıkışların kontrol altında olduğu mekanlardır. Günlük kiralık ev gibi Esenyurt depo günlük kiralık sistemleri, kısa vadede gerekli olan depo işlemleri için, oldukça kullanışlı bir hizmettir. Günlük kiralık depo bulmak zordur, ancak, size bir kaç günlüğüne depo gerekebilir. Bu durumda depo günlük kiralık seçenekleri, imdad..
Yakuplu Günlük Kiralık Daire 19Nis

Yakuplu Günlük Kiralık Daire

              Bir memlekete gezmeye gidiyorsunuz ve kalacağınız yeri hesaplıyorsunuz. Yabancı bir yerde ve hiç bilmediğiniz mekânlarda kalmanın vereceği heyecanı yaşamaya başlıyorsunuz. Ev rahatlığında bir seçenek arıyorsunuz.    Ev Rahatlığında Bir Seçenek               Aradığınız ev rahatlığındaki seçenekleri, ancak, eviniz gibi döşenen seçeneklerde bulabilirsiniz. Bu seçenekler Yakuplu günlük kiralık hizmetinde, sizler için sunulmuştur. Günlük kiralık ev seçeneklerinde, ilk temizlik ücretsizdir. Güvenlik ve kamera seçenekleriyle, huzur içerisinde konaklayacağınız bu Yakuplu günlük kiralık evlerde, buzdolabı, koltuklar, televizyon, internet ve sıcak su gibi aradığınız özellikleri bulabilirsiniz. Üstelik merkezi bir konumda olması nedeniyle, hiç bir sosyal imkândan geri kalmazsınız. ..
Parseller Günlük Kiralık Daire 18Nis

Parseller Günlük Kiralık Daire

              Konaklama gerçekleştirmek için otel odalarına kısıtlı şartlarda yüksek tutarlar ödemekten kurtulun.               En temiz ve hijyenik koşullar altında, hiç bir ek ücret ödemeden, masraf altına girmeden son derece hijyenik koşullarda hizmet veren Parseller günlük kiralık ev hizmetlerinden tereddütsüzce faydalanın. Tüm imkânları ve donanımları ile tam donanımlı ev koşullarında konaklama imkânı sağlayın. Parseller günlük kiralık ev imkânı, geçici tatil yapmak isteyenler, kısa süreli konaklama isteği olanlar için oldukça avantajlıdır. Eksiksiz eşya donanımı ile kendi evinizden ayrıt edemeyeceğiniz imkânlar sağlamaktadır. Bir otel odasından çok daha fazlasını sunan Parseller günlük kiralık ev imkânları, çok uygun fiyatlara temin edilebilir durumdadır.    Kişiye göre değil ev..