0(546) 536 34 36

Bizimkent Günlük Kiralık Daire

Bizimkent Günlük Kiralık Daire


ATRİUM KONAKLAMA

25 adet 1+1 odalı ATRİUM KONAKLAMA , Eksiksiz eşyalı günlük kiralık daireleri ile bizimkent semtinde hizmet vermekte ve çok uygun fiyatlar ile dairelerini sunmaktadır.

Tel : 0 534 924 44 44 

 

 

 Blue Moon Suites

Bizimkent günlük kiralık daire ve Bizimkent günlük kiralık ev fırsatlarını en uygun fiyatlar ile suna Blue Moon Suites her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Tel : 0 530 230 1959

 

 

 Home Sweet Home

Günlük kiralık daire bizimkent semtinde en az 2 gün kiralama şartıyla Home Sweet Home'da konaklayabilir, Çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Tel : 0 532 205 54 71

 

   

       FUARHOME KONAKLAMA

Çok uygun fiyatlar ile çok kaliteli dairelerini sunmaktadır. Çok büyük hizmet veren Fuarhome konaklama fiyatları saatlik 60 TL'den başlayan fiyatlar ile bizimkent günlük kiralık evlerde.

       Tel : 0(546) 536 34 36

 

   

HAN SUİT

Han suit bulunduğu konum ve lokasyon bakımından çok önemli bir yere sahip, tüyap fuar merkezi ve metrobüse sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. 1+0 dairelerin fiyatları 80 TL , 1+1 daire fiyatları ise 100 TL'dir. 

Tel: 05322751881 

 

 

 Aucozy Residence

Modern bir şekilde dekore edilmiş bizimkent günlük kiralık daire hizmetine sahip olan Aucozy Residence ' ta konaklama fırsatı sadece 90 TL'den başlayan fiyatlar ile !

Tel : 0 532 280 81 55

 

 


            Günlük daire kiralamak Türkiye’de son yıllarda ileri düzeyde yaygınlaşan bir tercih haline geldi. Önemli bir kesim gezi, tatil veya günübirlik seyahatlerinde konaklama ihtiyacını günlük kiralık dairelerle karşılamayı tercih ediyorlar.En İyi Konaklama Tercihleri

 

            Konaklama ihtiyacını en iyi koşullarda karşılama amacıyla sektöre kazandırılan lüks ve konforu yerinde olan birçok daire de Bizimkent’te bulunmaktadır. Bizimkent günlük kiralık daire kiralamada tercih edilecek ideal tercih alanlarındandır. Etkili ve profesyonel çevre düzenlemesi, sosyal alanları ile Bizimkent günlük kiralık daireler çok yıldızlı otel konforunu aratmayacak kalitededirler.

 

 Alternatif Konaklama Hizmetleri

 

            Bizimkent günlük kiralık daireler, bulunduğu şehirde ve Türkiye genelinde konaklama açığının kapatılması açısından önemli role sahiptirler İnsanların kendi evlerinin rahatlığında konaklama ihtiyaçlarını karşılamakta en etkili formül olarak değerlendirilebilecek olan Bizimkent günlük kiralık daireler, uygun fiyatları ile de gözde ve popüler konaklama yerleridirler. Kolay ulaşım ve erişim, uygun ücret ve yüksek konfor özellikler ile kiralayan herkesin memnuniyetini sağlayacak kalitede olan Bizimkent günlük kiralık daireler, bir kere kiralayanın bir daha hayatından çıkmayacak kadar temiz ve güzel dairelerdir.

 

 Günlük Kiralık Daire Fiyatları

 

            Bizimkent günlük kiralık daireler sahip olduğu tüm olumlu özelliklerine rağmen sektörün en uygun fiyatları ile kiralanabilen dairelerdir. Saatlik, günlük, haftalık veya aylık kiralamalarda değişen fiyatlara sahip olan Bizimkent günlük kiralık daireler, kiralayan firmanın uygulamaları ile farklılık gösterebilmektedir. Bizimkent’ten günlük daire kiralamak için kiralayan firma ile iletişime geçmek ve fiyat bilgisi almak gerekmektedir.