BLOG

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Nasıl Seçilir?

Blog

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Nasıl Seçilir? 23Kas

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev Nasıl Seçilir?

Emniyet ve güvenlik

Güvenlik önceliklidir ve asal yerleşim alanları, uzaktan uzakta yaşamak yerine güvenlik ve güvenliği artırmayı hedeflemelidir. Mahallemenizde olanlar, genel refahınız ve öznel emniyet duygularınız üzerinde büyük etkilere sahip olacak. Beylikdüzü günlük kiralık daireler emniyetli ve güvenlidir.

 

 • Bir şantiye gürültü, kazık, hava kirliliği, sivrisinekler ve yerinde yaşayan yabancı işçiler, evinize giden yollara zarar veren kamyonlar, trafik engelleri vb. Ile birlikte gelir. Birçok alanda inşaat işi sadece gündüz veya iş günleri ile sınırlı değildir; hafta sonları ve tatil günleri de dahil 24 saat devam edebilir.
 • Herhangi bir arsa arazisi gelecekteki kalkınma için kullanılabilir.
 • Eski veya boş binalar çekilebilir.
 • Şehrin büyük caddelerine bağlantı yolları yüksek trafik, kirlilik ve gürültüyü gösterir.
 • Okullar, stadyumlar, kiliseler, tapınaklar veya bir hawker merkezi gibi kamu binaları çok sayıda insanı ve trafiği cezbetmektedir.
 • Camiler, hoparlörler vasıtasıyla beş gündüz namazı ile (gündoğumu!) Gelir.
 • Komşularındaki muhafızlar ve güvenlik alarm sistemleri güvenlik problemlerini veya yüksek profilli komşuları ima edebilir.
 • Köpekleri komşulara havlıyorken rahatsız edici olabilir.
 • Birincil veya ikincil orman, hoş karşılanmayan canlıları barındırabilir. Yılanlar, maymunlar.
 • Evinizin yanındaki yüksek ağaçlar veya yüksek katlı binalar içeride koyu ve nemli yapıyor
 • Taşkınlar ve heyelanlar, dik yamaçların eteğinde olan evlerde veya nehre ihtiyaç duyabilir.
 • Sular altında olan kolayca yol trafik engellidir.      

Ulaşım İhtiyaçları

 

 

 

 

Günlük gereksinimleriniz için okullara, ofise, havaalanlarına ve mağazalara olan mesafeler hayatınızı değiştirecektir. Büyük şehirlerde taşkın trafiği ve trafiği engelleyen trafik nadir değildir ve hatta küçük mesafeler bile uzun bir yol olabilir. Mümkün olduğunca kısa süreyle gidip gelmelerini sağlayın. Beylikdüzü günlük kiralık ev  genellikle ulaşımı kolaydır.

 

 • Acil saatlerde ofisler ve okullar arasındaki mesafeleri kullanın ve kiralama sözleşmesini imzalamadan önce geçen süreyi not edin. Uluslararası Okullarda ebeveynlerin katılımı, her hafta birçok okul ziyaretinde sık görülür. Uluslar arası Okullardaki çocuklar öğleden sonra birçok etkinliğe katılırlar ve sınıf sonrası nakliye sonrası yoksa düzenli olarak alınmaları gerekir.
 • Okul taşımacılığını kullanıyorsanız, yaşamak istediğiniz bölgedeki çocuklarınızın toplama ve bırakma zamanlarını öğrenmek için okulların taşıma bürosunu aramalısınız. Aktivite otobüslerini ve okul saatlerinden sonraki sıklıklarını öğrenin.

Yatak Odası İhtiyaçları

 

Konut acenteleri bu metrekare / metre kare miktarı gibi büyüklüklerle değil, bu rakamla giderken ihtiyaç duyduğunuz yatak odası sayısını bilmeniz gerekir. Daha az mobilya almanızı ve geri kalanı saklamanızı veya satmanızı öneririz. Bahse girerim Singapur'da bazı antikalar veya çoğaltmalar satmaya cazip olacak!

Yurtdışından gelen arkadaşlarınız ve akrabalarınız gibi sık sık ev ziyaretiniz varsa, tercihen bir ensuite banyo bulunan bir konuk odası eklenmelidir.

Bilgisayarınızı sürekli olarak klimalı bir odaya yerleştirmek için ek bir çalışma yapmayı planlıyorsanız, bir başka yatak odası ekleyin. Bazı evlerde açık alanlar çalışma olarak ayrılmıştır, ancak bu, klimayı oturma odanızda 24 saat çalıştırmak zorunda olduğunuz anlamına gelir.

Yaşayan bir hizmetçi istihdam etmeyi planlıyorsanız, hizmetçinin tesislerine bakmanız gerekir. Ev oda ve dairelerinde üç yatak odalı evlerde sıklıkla görülürken, modern 2 yatak odalı daireler bazen gençlerin gurbetçileri yerine bir temizlik hizmeti bulundurduğu için bazen hizmetçi odasına sahip değildir.

Diğer odalar

Evde arama yaparken oturma ve yemek odaları özel olarak belirtilmemiştir. Genellikle birbirlerine bağlıdırlar. Daha eski evlerde ve apartman daireleri, Singapur'daki arazi çok pahalı ve evler küçük arsalar üzerine inşa edildiğinden, daha modern evler ve daireler daha küçük olmaya meyillidir. Yarı müstakil evler ve kasaba evleri genellikle küçük parsellerde çok katlı yerleşime sahiptir ve büyük bir yemek masası veya dolabın yerleştirilmesi zor olabilir.

Şirketiniz evde eğlenmenizi isterse, müstakil evlere veya kümelenme evlerine (bahçe ve havuz paylaşan bir bileşik evlere) veya eski mülkiyetteki büyük yenilenmiş dairelere bakmalısınız.