0(546) 536 34 36

Beykent Günlük Kiralık Daire

Beykent Günlük Kiralık Daire


   

        FUARHOME KONAKLAMA

Çok uygun fiyatlar ile çok kaliteli dairelerini sunmaktadır. Çok büyük hizmet veren Fuarhome konaklama fiyatları saatlik 60 TL'den başlayan fiyatlar ile beykent günlük kiralık evlerde.

       Tel : 0(546) 536 34 36

 

   

GOLDEN HOUSE

Havuzlu ve Jakuzili dairelerini sadece 70 TL'den başlayan fiyatlar ile sunan GOLDEN HOUSE ütüsünden , dvd player a kadar ürünleri dairesinde barındırıyor ve çok büyük hizmet sunuyor.

Tel : 0 533 469 35 66

 

 

 Beykent Suit

Beykent günlük kiralık daire ve Beykent günlük kiralık daire fırsatlarını çok uygun fiyatlar ve kalitesiyle sizlere sunan Beykent Suit ile geceliği sadece 59.99 TL'den başlayan fiyatlarla !

Tel : 0 532 406 00 45

 

 

 Beykent Best House

Beykent Best House ile beykent günlük kiralık daire sektöründe kimliksiz ve güvenli konaklama fırsatı sunuyor, sadece 100 TL'den başlayan fiyatlar ile Beykent'te.

Tel: 0 533 818 12 71

 

 

 Comfort Suite

Beykent'te kendi evinizin konforunda çok iyi hizmet ile günlük kiralık dairelerde konaklama fırsatı, Comfort Suite çok büyük hizmetleri ve ücretsiz ikramları ile sizleri kendi evinizin konforunu aratmıyor.

Tel : 0 530 150 59 58

 

   

Home Sweet Home

Günlük kiralık daire beykent semtinde en az 2 gün kiralama şartıyla Home Sweet Home'da konaklayabilir, Çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Tel : 0 532 205 54 71

 

 

 Big Yellow Suite

Kimlik kaydı olmayan, sözleşmesiz ve hiç bir presedür gerektirmeyen beykent günlük kiralık evlere sahiplik yapan Big Yellow Suite ile endişesiz, yasal ve güvenli olarak konaklama yapabilirsiniz.

Tel : 0 535 256 05 84

 

 

            Seyahat sonrası, tatil amaçlı, günlük özel anlarda sürprizler yapmak ve daha bir çok amaçla günlük kullanımı uygun olan ortamlar tercih edilebilmektedir. Konumu itibari konaklama imkanlarını otellerde arayan ziyaretçiler, zaman içerisinde günlük daire kiralama yöntemlerine yönelmektedirler. Oldukça rahat, ev ortamını yaşama arayışı içinde olanlar tarafından tercih edilebilmektedir. Beklentilerin ötesinde rahat ve konforlu konaklama imkânı sunan Beykent günlük kiralık daire seçenekleri birbirinden lüks, konforlu, isteğe göre ekonomik standart konumlarda günlük ev kiralamak mümkün olmaktadır. Beykent günlük kiralık daire isteğe göre tek günlük veya bir çak gün olarak tercih edilebilmektedir. İçi temiz, hijyenik ortam koşullarında hizmet sunulan Beykent günlük kiralık daire çok uygun fiyat seçenekleri ile hizmete sunulmaktadır.

 

 Otel konforunda günlük ev kiralamak mümkün mü?

 

            Beykent günlük kiralık daire tercih eden ziyaretçilerin sorunsuz ve güvenle konaklama işlemleri tamamen resmi olarak gerçekleşmektedir. Güvenilir ve huzur dolu ev ortamları tercih edenler için bulunmaz bir hizmet olmaktadır. Beykent bölgesinde günlük olarak kiralık tercih edilen tüm ev ihtiyaçlarınızda güvenle tercih edebileceğiniz sınırsız hizmet sunulmaktadır.

 

 Beykent günlük kiralık daire ücret aralıkları ne kadar?

 

            Günlük olarak kiralanan evlerin ücretleri kiralama süresi ve kiralanan evin büyüklüğüne, konumuna eşya durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Tamamen resmi yollarla karşılıklı anlaşma sağlanarak yapılan sözleşme sonrasında, anahtar teslimatı gerçekleştirilerek huzurla konaklama gerçekleştirebilmek mümkün olmaktadır. Sitemizden Beykent içerisindeki kiralık ev seçeneklerine ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.