BLOG

Yenibosna Günlük Kiralık Daire

Blog

8Kas

Yenibosna Günlük Kiralık Daire

Yenibosna Günlük Kiralık Daire

İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın konumda günlük kiralık daire hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Yenibosna’da havalimanına yakın, CNR fuar alanına yakın günlük kiralık apart daireler. Yenibosna günlük kiralık daire firması olarak sizlere 2 apart bina ve 28 günlük kiralık evlerimiz ile hizmet veriyoruz. Sitemize girerek kategori bölümünden bahçelievleri seçerek sizin için uygun olan yenibosnadaki günlük kiralık daireleri ister günlük ister haftalık ister aylık olarak çok uygun ücretlere hemen kiralayabilirsiniz. Bahçelievlerde günlük kiralık daire arayan konuklarımızın dikkatine !

Binanın tamamı bize ait olup dairelerin içi bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Yenibosna günlük kiralık daire Dairelerimizde dönemsel kiralama opsiyonları da mevcuttur. Aylık, hatalık, senelik veya günlük kiralama seçenekleri için bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, yalnızca satış veya kiralama evresinde değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak. İhtiyaçların doğru tahlili ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak. Müşterilerimize hızlı, meblağlı ve emin hizmet vermek. Sektörün yeniliklerini yakından izlemek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin yararlanmasını sağlamak. Bu günlerde otek konforunda rahat kalacaşınız yerler bulmak hemen hemen olanaksız bir otele gidiyorsunuz, girerken stress çıkarken ayrıbir strees eşinizle gitseniz yeni sevgiliniz muamelesi olabiliyor.

Bir arakadaşınızı çağrı etseniz sorguya çekilir gibi otele giriş yapıyor.Şık bir bayan sizi ziyarete gelse room servis ajanlık oynuyor filan gibi problemler.Ve bir takım oteller müşteri kaçırmamak için 1 gunlük oda vermiyorlar buda cabası! Yenibosna de Değişik tiplerdeki hanelerimizde ansızın fazla kişinin de kalabileceği gibi bu arada otel konforunda ekonomik konaklama olanağı bulacaksınız istanbul Yenibosna de..

istanbul bahçelievler yenibosna da günlük kiralık daire dairelerimiz 2 oda 1 salon dan oluşmaktadır bir hanede olması şart olan hemen hemen her şey hanelerimizde mevcuttur dairelerimiz alışveriş merkezi çarşı ve pazara yakın konumdadır günlük dairelerimiz havaalanına 5 dakika fuar merkezlerine 5 dakika mesafededir fuar katılımlarınızda iş yolcularınızda güvenle konaklıyabileceğiniz tek adres biziz