BLOG

Tuyap Günlük Kiralık Residance

Blog

N5 Suites Günlük Kiralık 23Haz

N5 Suites Günlük Kiralık

Özyurtlar İnşaatın Projesi Olan N5 Suites Teslim Edildi Yatırımcılarının Bekleyişi Sona Erdi Ve Artık Kiralamalr Başladı. Otel Konseptinde Yapılan Proje E5 Kara Yolu Üzerinde Avcılar Ve Beylikdüzü Arasında Haramidere Mevkiinde Bulunmaktadır. Her Gün Yüzbinlerce aracın geçtiği E5 Karayolu üzünde bulunan N5 Suitess Güzel Mimarisi ve eşsiz Deniz Manzarası ile göz kamaştırıyor. Hotel ve Rezidans olarak gerçekleşen projenin rezidans bölümü daha ilk günden itibaren Beylikdüzünde Günlük Kiralık daire işi yapan Konaklama Firmaları Trafından kiralanıp Büyük kısmının sözleşmleri yapıldı. Avrupada Yaygın Olan günlük kiralama seçeneğinin türkiyede'de artık yaygınlaşması ve yasallaşması sonucu ev ortamında konaklamak isteyen insanların tercih ettiği bir seçenek haline geldi. Tuyap fuar merkezine yakı..
Tuyap Fair Center İstanbul 20Eki

Tuyap Fair Center İstanbul

If you looking for a hotel near to Tuyap exhibition center Fuar Home accommodation is as close as your mobile phone. We have a special package for international and domestic exhibition’s participants. ‘like your home‘ 1+0 flats are available for two person,with one double beds or two single beds by your vision. 1+1 flats are available for four person,with two double beds or four single beds by your vision. 2+2 duplex flats with balcony are available for eight person,with double or single beds by your vision. All our flats have wifi, tv, airconditoner, furniture, car park, security and another specialities. Coffee and tea is treat from our company. Hygienically and have sea and lake view. Our building is in a complex and has residence flats. You can make your booking on sites like boo..
Tüyap Fuarına Yakın Otel 14Eki

Tüyap Fuarına Yakın Otel

Tüyap fuarına yakın otel arıyorsanız Fuar Home Konaklama bir telefon kadar yakınınızda. Fuar katılımcılarına özel fırsatlarla yurtiçinden ve yurt dışından fuar katılımcılarını ağırlıyoruz. Üstelik kendi evinizin rahatlığında… 1+0 (stüdyo) dairemizde 2 kişilik ister tek yataklı (double) isterseniz de 2 kişilik (single) seçenekleriyle 1+1 dairelerimizde 4 kişilik ister single ister double yatak seçenekleriyle ve 2+2 (dublex) dairelerimizde 8 kişiye kadar double ve single, ayrıca teraslı seçenekleriyle konaklayabilirsiniz. Bütün dairelerimizde wifi, tv, klima, beyaz eşya, otopark, güvenlik, vb. birçok özellik bulunmaktadır.   Nescafe, çay, firmamızdan, deniz ve göl manzaralı hijyenik… Dairelerimiz site içerisinde olup resindence daireleridir. Booking, expedia, agoda, hrs gibi küresel ç..