BLOG

Tüyap Fuarına Yakın Çiğköfte

Blog

Tüyap Fuarına Yakın Çiğköfte 19Tem

Tüyap Fuarına Yakın Çiğköfte

Tüyap fuarı yakınlarında 1 yıl öncesine kadar çok az hizmet sektörü,gıda sektörü bulunmaktaydı, fakat etkinliklerin artmasıyla yurt dışından gelen yabancı iş adamları ve ülkemizden katılımlarla birçok aktiviteye imza atan tüyap fuar merkezi çevresel olarak gelişim sağlamış ve adını duyurmuştur. Bu nedenle çevresinde birçok sektör barındıran tüyap fuar merkezi yatırımcıların odak noktası olmuştur. Bu sektörlerden biri olan gıda sektörü yani çiğköfte tüyap fuarı yakınında hizmete açılmıştır.

Gün geçtikçe ekonomik değeri artan çiğköfte yöresel lezzetimiz ülkemizin her tarafına yayılmış ve her sokakta faaliyettedir. Fiyatı uygun ve doyurucu olan yöresel lezzetimiz çiğköfte günlük tüketim gıda sektöründe büyük önem taşıyor. Çiğköfte ilk olarak Adıyaman'da ortaya çıkmış ve ülkemize yayılmıştır. Şimdi ise büyük ölçüde ilerleme sağlamasıyla yurt dışına satışları yapılmaktadır. Her yerde faaliyet gösteren çiğköfte ismi bilinen firmalar haline gelmiştir. O ses çiğköfte olarak çokça adını duyduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlarla piyasaya girmiş ve ünvan kazanmıştır, hızlı bir şekilde büyümüş ve ülkemizin her yerinde bulma şansımız vardır. Beylikdüzü tüyap fuar merkezi yakınlarında bulunan çiğköfte telefon numaraları :

(212) 855-7478

(212) 855-3553

(549) 549-6737

Bu numaralarla sipariş verebilir, evinize,otele ve beylikdüzü günlük kiralık dairelere sipariş getirilmektedir.

Fiyatları:

1000 gram çiğ köfte : 30 TL

500 gram çiğ köfte : 15 TL

250 gram çiğ köfte : 8 TL 

Dürüm : 3.50 TL

Mega Dürüm : 5 TL

Acı Sos Şişe : 6 TL

Çiğ Dilim : 4 TL

 

Fiyatlar bu şekilde oldukça uygundur. Kapıda ödeme fırsatıyla sizlerde sipraiş vererek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.