BLOG

Parseller Günlük Kiralık Daire

Blog

Parseller Günlük Kiralık Daire 18Nis

Parseller Günlük Kiralık Daire

 

            Konaklama gerçekleştirmek için otel odalarına kısıtlı şartlarda yüksek tutarlar ödemekten kurtulun.

 

            En temiz ve hijyenik koşullar altında, hiç bir ek ücret ödemeden, masraf altına girmeden son derece hijyenik koşullarda hizmet veren Parseller günlük kiralık ev hizmetlerinden tereddütsüzce faydalanın. Tüm imkânları ve donanımları ile tam donanımlı ev koşullarında konaklama imkânı sağlayın. Parseller günlük kiralık ev imkânı, geçici tatil yapmak isteyenler, kısa süreli konaklama isteği olanlar için oldukça avantajlıdır. Eksiksiz eşya donanımı ile kendi evinizden ayrıt edemeyeceğiniz imkânlar sağlamaktadır. Bir otel odasından çok daha fazlasını sunan Parseller günlük kiralık ev imkânları, çok uygun fiyatlara temin edilebilir durumdadır.

 

 Kişiye göre değil ev talebine göre ücret ödeyin

 

            Ailece çıkılan gezi turlarında otel odalarına kıyasla çok fazla tercih edilebilecek seçenekler sunmaktadır. 1 kişiden 10 kişiye kadar kalabilme kapasitesine sahip Parseller günlük kiralık ev tercihleri bulunmaktadır. Ücret aralıkları çok uygun fiyatlarda olup, ziyaretçilerine kusursuz hizmet donanımına sahip olarak anahtar teslimi yapılmaktadır. İşlemler aşamasında anahtar teslimatı gerçekleşirken, evin temiz ve son derece eksiksiz yeni eşyalarla donatılmış olması müşteri memnuniyetini kat kat arttırmaktadır.

 

            Parseller günlük kiralık ev ücretleri, bir ailenin otel odasında dağınık olarak bir gece konaklayacağı bedelin yarısına dahi gelmemektedir. Son derece donanımlı ev konforunda, konukların kendini yabancı gibi hissetmemesini sağlamaktadır. Doğal gaz kombi imkânından, klima, duşakabin, talep edildiği durumlarda lüks konumlarda ekstra özelliklere sahip olarak emin edilebilmektedir.