BLOG

İdeal Home 2017 | 12. Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları

Blog

İdeal Home 2017 | 12. Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları 20Mar

İdeal Home 2017 | 12. Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları

Ideal Homex 2017 fuarına katılın Satışlarınızı artırmak ister misiniz?

O zaman fazla uzağa gitmenize gerek yok! Türkiye'nin en iyilerinin buluştuğu Ideal Homex 2017 Fuarı, ev eşyaları, hediyelik eşya ve küçük elektrikli ev aletleri alanındaki ulusal ve uluslararası satın almacıları ve profesyonelleri ticaretin merkezinde bir araya getirecek.

Kilit satın almacılarla doğru dengeyi sağlıyoruz

Türkiye ve dünyanın en iyi zincir ve büyük mağaza satın almacıları, satın alma grupları, perakendeciler, online ticaret siteleri, tasarımcılar ve distribütörlerinden oluşan ziyaretçilerimiz, sektörün çeşitliliğini ve kapsadığı geniş alanı temsil etmektedir. Ideal Homex, doğru dengeyi sağlamak adına özenle geliştirdiği ve çok çeşitli dinamikleri olan bir ziyaretçi portföyüne sahiptir. Eşleştirme programı gibi girişimleri kullanarak, herkes için olabildiğince yararlı, zahmetsiz ve işi verimli hale getirmeye yönelik destekleyici çözümler sunmaktadır.

Rakipsiz iş eşleştirme programımız ile alıcıları satıcılarla benzersiz bir platformda birleştiriyoruz. 2017 için yeni bir uygulama daha! Satın Almacı Eşleştirme Programı,Ideal Homex 2017 kapsamında uygulanacak, resmi ve birebir olarak dizayn edilmiş bir eşleştirme programıdır. Bu ücretsiz program, ziyaretçilerin ve katılımcıların binlerce satın almacı arasından en doğru kişiyi bulmalarına ve görüşme yapmalarına olanak sağlamaktadır.