BLOG

Haberler

Blog

Süslemeli Günlük Kiralık Daire 1Oca

Süslemeli Günlük Kiralık Daire

Fuar Home Konaklama özel günleriniz için özel süsleme hizmeti sunuyor. Doğum günü, evlilik yıldönümü sevgililer günü, arkadaş toplantıları, vb. günlerinizde, sizler için ayrılan daire özel olarak süslenir. Bir telefon kadar yakınınızda olan Fuar Home Konaklama haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermektedir. Günün her saatinde arayabilir rezervasyon yaptırabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Beylikdüzünde bulunan firmamız metrobüs Beylikdüzü sondurağa yakın konumdadır. E5 kara yoluna 100 mt mesafededir.
1Oca

Günlük Kiralık Daireler Hakkında

Günümüz şartları gereği hepimiz bir yerlere gitmişizdir. İş gereği veya dinlenme amaçlı bir çok seyahatimiz olmuştur. Peki seyahatlerimizde konaklama sıkıntısı çekiyormuyuz ? Sorumuzun cevabını birçok kişi “evet” olarak yanıtlamıştır. Otel odalarının pahalı olması, bulunan otelin temiz olmaması , otelin konumunun kötü olması , personellerden kaynaklanan birçok sıkıntı vs. olarak çeşitlendirmek mümkün. Peki kendi evimiz gibi konaklayabileceğimiz ortamlar olsa bunlar bir tercih sebebi olurmu? İnşaat sektöründeki arz ve talep hızındaki artış ile beraber toplu yaşam alanları gelişmiştir. Aparman dairesi tarzından site içersinde daire tarzına yönelme olmuştur. Bir ev düşünün. Site içersinde , güvenlikli, havuzlu, spor alanı olan , sessiz , sakin … Tercihiniz ne yönde olurdu? Aparman dairesimi?..
Günlük Kiralık Dubleks 19Ağu

Günlük Kiralık Dubleks

Geniş günlük daire arayanlar doğru adrestesiniz… Kalabalık seyahatleriniz, tatiliniz, ve fuarınız için konaklama ihtiyacı duyduğunuzda Ayrıca arkadaş toplantılarınız , asker eğlenceleriniz, doğum günü partileriniz, ve diğer özel günleriniz için yer aradığınızda sizlere bir telefon kadar yakındayız… Dairelerimiz her ihtiyacı karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Deniz ve aynı zamanda göl manzaralıdır. Dubleksimiz 1+1 alt ve 1+1 üst olmak üzere 2+2’dir. Ayrıca terası mevcuttur. İçersinde klima, buzdolabı, kablo tv , internet (wifi) ocak , beyaz eşya vs mevcuttur, kısacası bir evde olması gereken hemen hemen herşey mevcuttur. Metrobüs durağına ve e5 karayoluna yakın mesafededir. Ulaşım sıkıntısı yoktur. Ofisimiz 7/24 açıktır. Günün her saatinde arayabilir rezervasyon işlemlerinizi y..
Günlük Kiralık Oda 19Ağu

Günlük Kiralık Oda

Kısa süreli konaklama için onca para harcamanıza gerek yok… Sizlere en uygun konaklama imkanını sunuyoruz. 60 tl den başlayan fiyatlara. İster yenibosnada ister beylikdüzü özyurtlar residence da sizler için hazırladığımız odalarımızda kısa süreli kalabilirsiniz. Aileniz veya arkdaşlarınız ile kalabileceğiniz temiz düzenli ve güvenli ortamlar hazırladık.. Lokasyonu itibariyle ulaşımı kolaydır. Merobüs ve e5 karayolunun yakınındadır.  7/24 ulaşabilirsiniz.   E-mail: fuarhomekonaklama@gmail.com Adres: Özyurtlar Residance Dükkan no: 8 Özdemir Sokak Tüyap Fuar Merkezi Yanı Beylikdüzü/İSTANBUL İrtibat: 0546 536 34 36
Tüyap Fuar Merkezi 19Ağu

Tüyap Fuar Merkezi

Tüyap Fuar Merkezi Türkiye’nin en büyük fuar merkezlerinden birisidir. Hemen hemen her hafta farklı farklı konularda fuarlar düzenlenmektedir. Binlerce kişinin katıldığı fuara katılım sadece Türkiye’den değil dünyanın her bölgesinden katılım olmaktadır.Fuar alanı İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. Fuar alanı 120.000 m2 sergileme alanına sahiptir. Toplam 620 araçlık otopark alanına sahiptir. Fuara geldim nerde konaklayacağım diye dert etmeyin. Fuar Home Konaklama yurt içinden ve yurtdışından katılımcılara en uygun konaklama imkanını sunuyor. Fuar merkezinin yanıbaşında olan firmamız fuar katılımcıları için özel imkanlar sunmaktadır. 1+0 1+1 ve 2+2 dublex dairelerini sizlere en uygun fiyattan günlük bazında kiralıyor.   Dairelerimizde; Klima Beyaz eşya Kablo Tv Wifi int..