BLOG

Günlük Kiralık Daireler Hakkında

Blog

6Eyl

Günlük Kiralık Daireler Hakkında

Günümüz şartları gereği hepimiz bir yerlere gitmişizdir. İş gereği veya dinlenme amaçlı bir çok seyahatimiz olmuştur. Peki seyahatlerimizde konaklama sıkıntısı çekiyormuyuz ? Sorumuzun cevabını birçok kişi “evet” olarak yanıtlamıştır. Otel odalarının pahalı olması, bulunan otelin temiz olmaması , otelin konumunun kötü olması , personellerden kaynaklanan birçok sıkıntı vs. olarak çeşitlendirmek mümkün. Peki kendi evimiz gibi konaklayabileceğimiz ortamlar olsa bunlar bir tercih sebebi olurmu?

İnşaat sektöründeki arz ve talep hızındaki artış ile beraber toplu yaşam alanları gelişmiştir. Aparman dairesi tarzından site içersinde daire tarzına yönelme olmuştur. Bir ev düşünün. Site içersinde , güvenlikli, havuzlu, spor alanı olan , sessiz , sakin … Tercihiniz ne yönde olurdu? Aparman dairesimi? yoksa site içersindeki bahsi geçen daire mi?

Hekesin site içersindeki daire dediğini duyar gibiyim. Peki konaklama ihtiyacı duyduğunuzda böyle bir ortamda dinlenmeyi istemezmiydiniz ? Bu artık mümkün. Beylikdüzü günlük kiralık daire bölgesi olan tüyap fuar merkezi yanındaki residence daireleri kiralamakta olan Fuar Home Konaklama‘ yı örnek alalım. Otel mantığdan çok farklı olacak şekilde tasarlanmış, gerçek anlamda rahat edebileceğiniz ortamlar hazırlanmış, üstelik bildiğimiz şatafatlı otel odalarının çok daha ötesinde, hemde kıyaslarsak yarı fiyatına…