BLOG

Emitt Fuarı Beylikdüzü Günlük Kiralık

Blog

Emitt Fuarı Beylikdüzü Günlük Kiralık 16Oca

Emitt Fuarı Beylikdüzü Günlük Kiralık

Emit Fuarı

Dünyanın Beşinci Büyük Turizm Fuarı olarak nitelendirilen emitt Fuarı ilk kez 2017 yılında gerçekleştirilmişti.

On dokuz yıldır her yıl düzenlenen fuarda dünyanaın hemen hemen her bölgesinden katılım sağlanmaktadır.

Bu yılda Tuyap Fuar merkezinde düzenlenecek emitt fuarı Yüksek katılım göstermektedir.Dünya geneli büyük rezervasyon siteleri,butik otellerden tutunda 7 yıldızlı oteller, turizm acentaları,Sağlık sektörü firmaları

ve daha bir çok sektörün akımına uğrayan emitt fuarı sayesinde ülkemize turist çekmenin yolları aranmakta ve her geçen yıl yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen sektörü hareketlendirmeye çalışılıyor.

26-29 ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek Emitt fuarı için katılımcı yada ziyaretçi olun konaklama ihtiyacınızı Fuar Home Konaklama olarak karşılamaya aday olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Fuar Home Konaklama olarak Tuyap fuar merkezi yanında bulunan 35 adet dairemiz le konaklama ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Beylikdüzü’nde günlük kiralık dairelerimiz le otel konforunda ve kendi evinizin sıcaklığında hismetniz için 7 yıldır hiç durmadan çalışıyoruz.

Tuyap fuar merkezinde gerçekleşen tüm fuarlarda günlük kiralık daire ihtiyacı duyan bireysel veya kurumsal firmalara kaliteli hizmet veren Fuar Home Emitt fuarında da tercih edilen konaklama firması oldu. Dairelerimiz 2 kişilik ,3 kişilik ve 5 Kişilik olarak üç ayrı tiptedir.

Dairelermizde karşılama tepsisi Kahve,çay, kek, ikramlarımız mevcuttur.Ayrıca dışardan alış veriş yapabilir ev ortamında tüketebilirsiniz. Tesisimize dışarıdan yiyecek,içecek gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gıdaları getirebilirsiniz.

 

Beylikdüzü günlük kiralık daireler güvenlimi?

Yıllardır konaklama sektöründe hizmet veren firmamız her geçen gün daha fazla güven tazelemekte dir. Tesisimiz 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenmekte olup son derece güvenlidir.

22 kasım 2016 yılında yürürlüğe giren günlük kiralık daireler le ilgili yasa yerel belediyelerin oluşturduğu komisyonlarla takibe alınmış ve geçici konaklama tesisleri arasındaki yerini almıştır. Artık beylikdüzü günlük kiralık dairelerde konaklayan vatandaşların gece 00.30 ile 01,00 saatleri arasında kimlik bildirme kanununda belirtildiği gibi bildirim sistemine dahil olmuş ve güvenlik endişeleri ortadan kaldırılmıştır.

 

ÖNCE HİZMET

Fuar Home Konaklama olarak tesisimizde konaklayan bireysel veya kurumsal misafirlerimize yapmış oldukları konaklama giderlerine istinaden fatura kesilmektedir Böylece Konaklama giderlerinin tamamını vergiden düşürülmektedir.

Odalarımız her sabah kat görevlilerimiz tarafından temizlenmektedir.Uzman ve güler yüzlü Kadromuzla daha nice fuarlarda sizlerle tekrar Karşılaşmayı umuyoruz. Şikayetlerinizi sayfamızda belirtilen yorumlar bölümden yazabilir veya mail olarak iletebilirsiniz.

 

Fuar Home Konaklama

Tel: 0530 248 7819/ 0546 536 3436

mail: fuarhomekonaklama@gmail.com