BLOG

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Esenyurt Bulut Günlük Kiralık Daire 3May

Esenyurt Bulut Günlük Kiralık Daire

            Bulut günlük kiralık daireleri ile konaklama sorununuzu sürekli olarak çözebilirsiniz. Konaklama ihtiyacı ortaya çıktığında aklınıza bin bir soru gelebilir. Bu sorular tutacağınız oda veya konaklama yerinin temizliği, bakımı, eşyalarının kullanışlılığı ve güvenilirliği, kullanım alanının genişliği, duş veya banyo imkanı, bulunduğu konum, ücreti gibi birçok soru beyninizi meşgul edecektir. Bu sorulardan birine olumlu cevap verseniz öteki tercihinizi olumsuz etkileyecek ve sizi kiralama fırsatını bulduğunuz yeri kiralamaktan vazgeçirecektir. Ancak Bulut günlük kiralık daireleri kiralayarak aradığınız tüm kriterlere uygun konaklama imkanlarını elde edebilirsiniz.                Bulut Günlük Kiralık Daire Kiralama                         Bulut günlük kiralık dairelerini kiralam..
Haramidere Günlük Kiralık Daire 27Nis

Haramidere Günlük Kiralık Daire

              Günümüzde insanların ev ihtiyaçları kısa süreli ya da uzun süreli olabilmektedir. Tüm isteklerin kaliteli bir şekilde karşılanabilmesi adına Haramidere günlük kiralık konseptinde çok iyi bir şekilde çalışmaktadır. Günlük olarak ev ihtiyaçlarının karşılanması için Haramidere günlük kiralık her zaman için çok yeni alternatifler sunmaktadır. Emlak firmalarının sunmuş olduğu ilanlardan da yararlanılarak günlük ev kiralamak mümkün olmaktadır.    - Günlük Ev Kiralamanın Faydaları Nelerdir?               Haramidere günlük kiralık evlerden faydalanmak istediğiniz de çok uygun fiyatlar ile destek verebilmektedir. Örneğin bir yakını hastanede olduğunda kalacak yeri olmayanlar için günlük olarak kiralanacak bir ev çok iyi bir seçenek olmaktadır. Ayrıca yoğun iş hayatının stresinden..
Bizimkent Günlük Kiralık Daire 26Nis

Bizimkent Günlük Kiralık Daire

En İyi Konaklama Tercihleri               Günlük daire kiralamak Türkiye’de son yıllarda ileri düzeyde yaygınlaşan bir tercih haline geldi. Önemli bir kesim gezi, tatil veya günübirlik seyahatlerinde konaklama ihtiyacını günlük kiralık dairelerle karşılamayı tercih ediyorlar.               Konaklama ihtiyacını en iyi koşullarda karşılama amacıyla sektöre kazandırılan lüks ve konforu yerinde olan birçok daire de Bizimkent’te bulunmaktadır. Bizimkent günlük kiralık daire kiralamada tercih edilecek ideal tercih alanlarındandır. Etkili ve profesyonel çevre düzenlemesi, sosyal alanları ile Bizimkent günlük kiralık daireler çok yıldızlı otel konforunu aratmayacak kalitededirler.              Alternatif Konaklama Hizmetleri               Bizimkent günlük kiralık daireler, bulunduğu şehird..
Esenyurt Depo Günlük Kiralık Daire 21Nis

Esenyurt Depo Günlük Kiralık Daire

Günlük Kiralık Hizmetinin Avantajları               Günlük kiralık ev kategorisi, yeni düzenlenen ve oldukça popüler olan bir uygulamadır. Ev rahatlığında sunulan günlük kiralık evler, merkezi noktalarda ve sosyal faaliyetlerin çok olduğu bölgelerde bulunmaktadır. İlk girişte, odalar sürekli temizdir ve temizlik hizmetlerinde, kusur edilmemektedir.    Yüzde Yüz Güvenlik               Tam güvenlik hizmetleriyle, kiralık evler, kimin giriş çıktığı belli olan ve giriş, çıkışların kontrol altında olduğu mekanlardır. Günlük kiralık ev gibi depo günlük kiralık sistemleri, kısa vadede gerekli olan depo işlemleri için, oldukça kullanışlı bir hizmettir. Günlük kiralık depo bulmak zordur, ancak, size bir kaç günlüğüne depo gerekebilir. Bu durumda depo günlük kiralık seçenekleri, imdadınıza yet..
Yakuplu Günlük Kiralık Daire 19Nis

Yakuplu Günlük Kiralık Daire

              Bir memlekete gezmeye gidiyorsunuz ve kalacağınız yeri hesaplıyorsunuz. Yabancı bir yerde ve hiç bilmediğiniz mekânlarda kalmanın vereceği heyecanı yaşamaya başlıyorsunuz. Ev rahatlığında bir seçenek arıyorsunuz.    Ev Rahatlığında Bir Seçenek               Aradığınız ev rahatlığındaki seçenekleri, ancak, eviniz gibi döşenen seçeneklerde bulabilirsiniz. Bu seçenekler Yakuplu günlük kiralık hizmetinde, sizler için sunulmuştur. Günlük kiralık ev seçeneklerinde, ilk temizlik ücretsizdir. Güvenlik ve kamera seçenekleriyle, huzur içerisinde konaklayacağınız bu Yakuplu günlük kiralık evlerde, buzdolabı, koltuklar, televizyon, internet ve sıcak su gibi aradığınız özellikleri bulabilirsiniz. Üstelik merkezi bir konumda olması nedeniyle, hiç bir sosyal imkândan geri kalmazsınız. ..
Parseller Günlük Kiralık Daire 18Nis

Parseller Günlük Kiralık Daire

              Konaklama gerçekleştirmek için otel odalarına kısıtlı şartlarda yüksek tutarlar ödemekten kurtulun.               En temiz ve hijyenik koşullar altında, hiç bir ek ücret ödemeden, masraf altına girmeden son derece hijyenik koşullarda hizmet veren Parseller günlük kiralık ev hizmetlerinden tereddütsüzce faydalanın. Tüm imkânları ve donanımları ile tam donanımlı ev koşullarında konaklama imkânı sağlayın. Parseller günlük kiralık ev imkânı, geçici tatil yapmak isteyenler, kısa süreli konaklama isteği olanlar için oldukça avantajlıdır. Eksiksiz eşya donanımı ile kendi evinizden ayrıt edemeyeceğiniz imkânlar sağlamaktadır. Bir otel odasından çok daha fazlasını sunan Parseller günlük kiralık ev imkânları, çok uygun fiyatlara temin edilebilir durumdadır.    Kişiye göre değil ev..
Tabela Günlük Kiralık Ev 12Nis

Tabela Günlük Kiralık Ev

Günlük Kiralık Evlerin Avantajları               Yaşadığınız şehrin dışındaki işleriniz için tabela günlük kiralık evler sizi büyük bir külfetten kurtarabilir. Bir ev sıcaklığında ve tüm olanakları ile dinlemiş halde günlük bütün işleriniz yapabilirsiniz. Dilediğiniz şehrin ilçesinde bulup günlük olarak tutabileceğiniz evler sayesinde ayrıca otellere göre çok daha uygun fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. Çoğu, merkeze yakın olan tabela günlük kiralık evler ile istediğiniz noktaya da kısa zamanda ulaşırsınız.    Ulaşım noktalarına yakınlık               Ayrıca metroya, alışveriş merkezlerine ve hastane ile toplu taşımalara yakın tabela günlük kiralık evler sizlere zamandan da büyük bir avantaj sağlar. Isıtma, televizyon, banyo ya da yatak odası ve oturma odası gibi tüm ev konforu bu kir..
Mehterçeşme Günlük Kiralık Daire 11Nis

Mehterçeşme Günlük Kiralık Daire

 Özel Yaşam Alanı Sunan Konaklama Hizmeti               Tatil, iş ya da ziyaret amaçlı yaptığınız seyahatlerde sizin için özel konaklama imkanı sağlayan Mehterçeşme günlük kiralık konut hizmeti günübirlik ve kısa süreli konaklama için özel seçenekler sunuyor. Konaklama hizmetlerinde yeni trend olan günlük kiralık ev hizmeti Mehterçeşme günlük kiralık ev hizmeti ile İstanbul'da da özel çözümler sunuyor.    KONAKLAMA SEÇENEKLERİNDE YENİ TREND               Özel yaşam alanı sunan ve konuklarına yüksek konfor sağlayan Mehterçeşme günlük kiralık evler otel arayışınıza çözüm sunarak rahatlığı ve konforu bir araya getiren çözümler hazırlıyor. İstanbul'a çeşitli amaçlarla gelenlerin en önemli sorunlarından biri olan konaklama sorunu Mehterçeşme günlük kiralık ev hizmeti ile özel bir seçeneğe..
Perlavista günlük kiralık daire 10Nis

Perlavista günlük kiralık daire

Perlavista Günlük Kiralık Daireleri               Gelişen ve değişen Türkiye ekonomik piyasalarına direkt ve doğrudan katkı sağlayan önemli konaklama tesis ve kuruluşları arasına her geçen gün yeni format ve özellikte işletmeler dahil oluyor. Günlük kiralık daireler Türkiye genelinde artarak gelişen konaklama ihtiyacını karşılamak üzere konaklama işletmelerine alternatif olarak açılan evler olarak biliniyor.    Perlavista Günlük Kiralık Tercih Nedenleri?               Perlavista günlük kiralık daireleri, bulunduğu şehrin konaklama ihtiyacını karşılarken şehir ve ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunuyor. İhtiyaç duyulacak birçok eşyayı içinde bulunduran ve a’dan z’ye ne varsa her ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz Perlavista günlük kiralık dairelerinde geçirdiği süre ..
Beykent Günlük Kiralık Daire 7Nis

Beykent Günlük Kiralık Daire

Beykent Günlük Kiralık Daire Seçenekleri Nelerdir?               Seyahat sonrası, tatil amaçlı, günlük özel anlarda sürprizler yapmak ve daha bir çok amaçla günlük kullanımı uygun olan ortamlar tercih edilebilmektedir. Konumu itibari konaklama imkanlarını otellerde arayan ziyaretçiler, zaman içerisinde günlük daire kiralama yöntemlerine yönelmektedirler. Oldukça rahat, ev ortamını yaşama arayışı içinde olanlar tarafından tercih edilebilmektedir. Beklentilerin ötesinde rahat ve konforlu konaklama imkânı sunan Beykent günlük kiralık daire seçenekleri birbirinden lüks, konforlu, isteğe göre ekonomik standart konumlarda günlük ev kiralamak mümkün olmaktadır. Beykent günlük kiralık daire isteğe göre tek günlük veya bir çak gün olarak tercih edilebilmektedir. İçi temiz, hijyenik ortam koşullar..
Esenyurt Köyiçi Günlük Kiralık Daire 4Nis

Esenyurt Köyiçi Günlük Kiralık Daire

Rahatça Konaklama Avantajı               Yoğun bir iş temposunda çalışan kişiler bazen buldukları boş günleri ailesi ya da dostları ile şehir dışına çıkıp bir sahil kenarında tatil yapmak isteyebilir. Bunun en güzel yolu ise günün hiçbir zamanını kaybetmemek ve zinde bir şekilde günün keyfini çıkarmak adına Esenyurt Köyiçi günlük kiralık daireler en uygun konaklama türü olarak ön plana çıkmaktadır. Tüm ev olanaklarını bünyesinde barındıran günlük evler sayesinde dilediğiniz zaman girebilir ya da çıkabilirsiniz. Aynı zamanda otel ya da pansiyon gibi bir artı kişi mecburiyeti olmadan fazladan bir arkadaşınızı da rahatça davet edebilir güzel bir tatil günü geçirebilirsiniz.    İstediğiniz Yerden Kiralama               Üstelik dilediğiniz yerde artık bir Esenyurt Köyiçi günlük kiralık ev..
İstanbul Autoshow 2017 21Nis

İstanbul Autoshow 2017

İstanbul Autoshow 2017-Geleceğe Yakından Bakın, 21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde otomobil tutkunlarına geleceğin teknolojileriyle buluşma fırsatı sunuyor.   Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017 için geri sayım sürüyor. Bugünün ve geleceğin otomobil teknolojilerinin sergileneceği “İstanbul Autoshow 2017-Geleceğe Yakından Bakın”da, Türkiye’de faaliyet gösteren ve ODD bünyesinde yer alan otomotiv markalarının yanı sıra, teknoloji, inovasyon, bilişim, aksesuar ve yan sanayi firmaları, Sivil Toplum Örgütleri ve basın kuruluşları yerlerini alıyor.  21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan İstan..
Automechanika İstanbul 2017, Uluslararası 6Nis

Automechanika İstanbul 2017, Uluslararası

Fuar kendini yeniliyor: Yeni katılımcılar, yeni ülkeler ve yeni ürün grupları Türkiye’nin ticaret ve finans merkezi İstanbul, bir kez daha otomotiv sektörünün odağında: Otomotiv sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği, İstanbul’da TÜYAP Fuar Merkezi’nde 07-10 Nisan 2016 tarihlerinde kapılarını açıyor. Automechanika İstanbul, bu yıl bir kez daha rekor sayılarla açılış yapıyor: 1.667 katılımcı, 14 salonda toplam 40.516 metrekarede (2014 yılında 34.791 metrekare) yerini alıyor. Yaklaşık 824 katılımcı Türkiye’den, 843 katılımcı ise yurtdışından katılım gösteriyor. "Fuarın ortak organizatörü Messe Frankfurt İstanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım bu konuda şunları paylaşıyor; “Automechanika markası, dünyadaki otomotiv tedariki sektörlerinde başarılı fuarlar düzenlemesiyle tanınıyor. Dünyanın dö..
Expomed Eurasia, 24. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz 30Mar

Expomed Eurasia, 24. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz

SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN BULUŞMA NOKTASI EXPOMED 24. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en büyük medikal fuarı olan EXPOMED, 50 ülkeden 1100’ün üzerinde marka ve marka temsilciliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanırken; fuar, sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harikası ürünlerin sergileneceği bir platform olarak öne çıkacak.  REED TÜYAP, Avrasya Bölgesi’nin ve Türkiye’nin medikal alandaki en önemli buluşma platformu olan EXPOMED Fuarı’na 24. kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.  Fuar, bu yıl ilk defa üç ana gruba ayrıldıBu yıl 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında kapılarını sektör profesyonellerine ve ziyaretçilerine açacak olan EXPOMED, 4 gün boyunca sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, AR-GE ve inovasyon harik..
Gürpınar Günlük Kiralık Daire 22Mar

Gürpınar Günlük Kiralık Daire

Kiralık Evlerin Otellerden Farksız Özellikleri               Günümüzde tatil için oteller fazla pahalı olduğu için artık  Gürpınar günlük kiralık daireler daha revaçta olmaktadır. Gürpınar gnlük kiralık evler ülkemizin birçok yerinde bulunmakta olup kullanım rahatlığı ile kiralayanlara konforu sunmaktadır. Gürpınar günlük kiralık ev, özellik bakımından bir otelden farksız olduğu için çok tercih edilmekte ve daha az ücretler ödenmektedir. Günlük kiralık evler her ihtiyacı karşıladığına göre otellere daha fazla ücret ödemeye ne gerek var bu sizce de öyle değil mi?    Günlük kiralık evlerin özellikleri nelerdir?               Günlük kiralık evler dizayn olarak son derece modern bir şekilde kullanıma uygunlukları ile dikkatleri çekmektedir. Bir ailenin içerisinde rahatlıkla kullanabilece..
İdeal Home 2017 | 12. Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları 1Oca

İdeal Home 2017 | 12. Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları

Ideal Homex 2017 fuarına katılın Satışlarınızı artırmak ister misiniz? O zaman fazla uzağa gitmenize gerek yok! Türkiye'nin en iyilerinin buluştuğu Ideal Homex 2017 Fuarı, ev eşyaları, hediyelik eşya ve küçük elektrikli ev aletleri alanındaki ulusal ve uluslararası satın almacıları ve profesyonelleri ticaretin merkezinde bir araya getirecek. Kilit satın almacılarla doğru dengeyi sağlıyoruz Türkiye ve dünyanın en iyi zincir ve büyük mağaza satın almacıları, satın alma grupları, perakendeciler, online ticaret siteleri, tasarımcılar ve distribütörlerinden oluşan ziyaretçilerimiz, sektörün çeşitliliğini ve kapsadığı geniş alanı temsil etmektedir. Ideal Homex, doğru dengeyi sağlamak adına özenle geliştirdiği ve çok çeşitli dinamikleri olan bir ziyaretçi portföyüne sahiptir. Eşleştirme progra..
Günlük Kaliteli Daire Rahatlığı 18Mar

Günlük Kaliteli Daire Rahatlığı

Farklı sebeplerden dolayı yaşadığınız şehir dışında bir takım günlük işleriniz olabiliyor. Bu işlerinizi rahat bir şekilde, sorunsuz ve hızlı halletmek en büyük arzunuz oluyor. Yani tüm günü değerlendirmek için mutlaka bir konaklama yapmak mecburiyet halini alıyor. Bu yüzden günlük kiralık daireler son yıllarda birçok kişi için en büyük fırsat halini aldı. Kendi evinizin konforu ve sıcaklığı gibi bünyesinde her türlü ev olanağını bulunduran bu dairelerde günlük olarak kalınabilmekte ve otele verilecek ücret ile karşılaştırıldığı zaman da bütçe de bu sayede aşılmamaktadır.    Uzak Mesafelerde Rahatça Konaklama               Tamamlamak istediğiniz işler genel olarak uzak mesafelerde olduğu zaman konaklamak gerekiyor ve bunun için günlük kiralık ev çeşitleri günü tam olarak kullanıp bütün..
Günlük Kiralık Daire Neden Tercih Edilmelidir? 1Oca

Günlük Kiralık Daire Neden Tercih Edilmelidir?

Günlük kiralık daireler son yılların popüler konaklama yöntemidir. 2003 yılından buyana günlük kiralık dairelerin sayısının artması otellerin işini zorlaştırıyor. Uygun fiyat ve lüksü bir arada sunan günlük kiralık dairelerin aslında otellerden pek bir farkı yoktur. Herhangibir seyahatinizde konaklamanız için kesenin ağzını açmak zorunda değilsiniz. Günlük kiralık daireler uygun fiyatı ile otellere taş çıkararak ve bunu uygun fiyattan sunarak ciddi anlamda bir alternatif oluşturuyor. Günlük kiralık daireler son zamanlarda tercih sayısını artırmış durumdadır. Bu sebepten dolayı günlük konaklama firmaları kendini hızlı bir şekilde geliştirmiştir. Günlük kiralık daireler artık lüks ve kalitelidir. Üstelik bu kalite ve konfor kendi evinizin rahatlığındadır. Daha ne olsun? ..
Emitt Fuarı Beylikdüzü Günlük Kiralık 1Oca

Emitt Fuarı Beylikdüzü Günlük Kiralık

Emit Fuarı Dünyanın Beşinci Büyük Turizm Fuarı olarak nitelendirilen emitt Fuarı ilk kez 2017 yılında gerçekleştirilmişti. On dokuz yıldır her yıl düzenlenen fuarda dünyanaın hemen hemen her bölgesinden katılım sağlanmaktadır. Bu yılda Tuyap Fuar merkezinde düzenlenecek emitt fuarı Yüksek katılım göstermektedir.Dünya geneli büyük rezervasyon siteleri,butik otellerden tutunda 7 yıldızlı oteller, turizm acentaları,Sağlık sektörü firmaları ve daha bir çok sektörün akımına uğrayan emitt fuarı sayesinde ülkemize turist çekmenin yolları aranmakta ve her geçen yıl yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen sektörü hareketlendirmeye çalışılıyor. 26-29 ocak 2017 tarihinde gerçekleşecek Emitt fuarı için katılımcı yada ziyaretçi olun konaklama ihtiyacınızı Fuar Home Konaklama olarak karşılamaya aday oldu..
Beylikdüzü Günlük Kiralık 5Oca

Beylikdüzü Günlük Kiralık

beylikdüzü günlük kiralık ev Beylikdüzü günlük kiralık olarak işletilen yaklaşık üç  bin daireden söz ediliyor.   Peki Bu daireler nasıl işletiliyor? Araştırmalarımız sonucu Beylikdüzü bölgesinde en kapsamlı işletilen iki proje var Özyurtlar Nrezidans ve Hera Clup Rezidans bu iki proje’nin  Yönetim planı oluşturulurken alt kiralama veya diğer adı ile kısa süreli konaklama için alt kiralama yapılabilir ibaresi eklenmiş ve site yönetim karar defterine işlenmiş durumda. Zamanında yönetim planı ve karar defterine işlenen bu ibarelerden dolayı iki projede de yasal olarak günlük kiralık daire işletmeciliği yapmak serbest’dir. Özyurtlar Nrezidans ve Hera clup Rezidansa ta toplamda 950 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır ve tamamı günlük kiralık daire olarak işletilmektedir.İki sitede yaklaşık 7..
(İSMOB Fuarı) İstanbul Mobilya Fuarı 1Oca

(İSMOB Fuarı) İstanbul Mobilya Fuarı

10 - 15 OCAK 2017  İsmob İstanbul mobilya fuarı başlıyor. 13 yıldır aralıksız Tuyap fuar merkezinde görücü karşısına çıkan İSMOB her zamanki gibi göz kamaştıracak görünüyor. Mobilya sektörünün trendlerinin buluşacağı  İSMOB Tuyap fuar merkezinde yapılıyor. 01/01/2017 pazartesi itibari ile stand kurulumları yapılmaya başlandı. Birbirinden değerli markaların buluşacağı İSMOB için hazırlıklar başladı dev stand’ların kurulacağı Şimdiden aşikar Ünlü markaların stand elemanları beylikdüzü günlük kiralık daire  firmalarında şimdiden yerini aldı. Stand kurulumu için her markadan yaklaşık 15 personel sadece ön hazırlık için beylikdüzü günlük kiralık  firmalarında rezervasyon yapmış 1 ocak 1017 itibari ile konaklamaya başladı bir çok marka kuruluma başladı bile! Türkiye nin en büyük dünyanın en önem..
Beylikdüzünde Deniz Manzaralı Günlük Kiralık Daire 1Oca

Beylikdüzünde Deniz Manzaralı Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzünde deniz manzaralı günlük kiralık bir daire arıyorsanız Fuarhome Konaklama tam size göre. beylikdüzü özyurtlar residencede en üst katta bulunan dairelerimiz tüm manzarayı ayaklarınızın altına seriyor. büyükçekmece sahiline ve aynı zamanda büyükçekmece gölüne bakan dairelerimizin manzarası her saatte bambaşka! Büyükçekmece sahilinin parıltısına ve eşsiz manzarasına bir de son sistem ultra lüks günlük kiralık dairelerimizden bakın. Beylikdüzünün en elit semtlerinden olan tüyap fuar alanı çevresinde bulunan günlük kiralık dairelerimizde yok yok. Otel konseptindeki dairelerimizde bir otelden beklediğinizin fazlası var. Konaklamanızı eşsiz kılacak her detay düşünülmüştür. üstelik bu hizmet kendi evinizin rahatlığındadır. Tüm bu imkanlara kendi evinizin rahatlığında sahip olmak bir ay..
Tuyap Döner Kule Restaurant 21Kas

Tuyap Döner Kule Restaurant

Tuyap Döner Kule Restaurant Beylikdüzü Tuyap fuar merkezinin hemen yanında bulunan 165 metre uzunluğunda’ki Restaurant Misafirlerinin yemeklerini yerken içkilerin yudumlarken büyülü saatler geçirmesini sağlıyor. Aslında yapılış amacı tv kulesi iken gerekli izinlerin çıkmaması sebebi ile yıllarca boş kalan daha sonra da büyükçekmece belediyesi tarafından restaurant olarak değiştirilen kule ilk zamanlar belediye tarafından düzenlenen toplantılara hizmet vermekte idi Daha sonraları halkalar açılan döner kule Restaurant muhteşem şehir, deniz ve göl manzarası sayesinde özel günlerin tercih edilen mekanı haline geldi. Saate 360 derece dönen kule Restaurant  gördüğü büyük ilgi sonucu kulenin alt kısmında otel business hotel yapmayı düşünüyor. Tuyap fuar merkezine katılan firmaların temsilciler..
Beylikdüzü Metrobüs Son Durakta Günlük Kiralık Daire 17Kas

Beylikdüzü Metrobüs Son Durakta Günlük Kiralık Daire

Neden mi biz çünkü 2009 yılından beri bölgedeyiz sayısız kurumsal firmaya konaklama ihtiyaçlarında çözüm ortağı olduk her geçen gün kurumsal müşteri portföyümüz artıyor çünkü işimizi ilk günkü gibi amatör ruhla yapıyoruz yılların bize kazandırdığı deneyim ile personellerimiz daha bilgili daha güler yüzlü müşteri memnuniyetinin ne demek olduğunu tüm personelimiz kavramış durumda ve ona göre yönlendirilmektedir. Tuyap fuar merkezi yanında günlük kiralık daire arayan her kes mutlaka dairelermiz’de kalmıştır ‘kalmayanlar da referans alarak mutlaka gelmektedir.Müşterilerimiz  çoğu Referans’lı şekilde  bizimle iletişime geçmişlerdir.En büyük reklam fısıltı gazetesidir kulaktan kulağa çok daha hızlı hedefe ulaşılır.Türkiyede ne iş yaparsanız yapın hangi sektörde olursanız olun işinizi hakkıyla ya..
MAKTEK Avrasya 2016 Başlıyor 1Oca

MAKTEK Avrasya 2016 Başlıyor

Maktek  Avrasya 5 takım tezgahları,metal,sac,işleme fuarı 11.10.2016/16.10.2016 tarihleri arasında İstanbul tuyap fuar merkezinde başlıyor. Tuyapta yapılacak olan fuara makine devlerinin ve yeni sanayi devriminin öncülerinin sergilenceği bir sergi olması beklenmektedir. 11.10.2016/16.10.2016 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda yapılan açıklamaya göre (TİAD) takım tezgahları sanayici ve işadamları  VE (MİB)  makine imalatçılar birliği işbirliğiyle düzenlenen avrasyadaki en büyük buluşması olan organizasyonda dünya devlerinin üretikleri son teknojiyle donatılmış makinelerin sergileneceği belirtildi. AKTEK FUAR Organizasyonuna dünyadan 30 aşkın ülkeden katılımın  gerçekleşeceği  bunların arasında Türkiye,Almanya,İspanya,Çin,Tayvan,Hindistan,Güneykore Japonya İngiltere,İtalya gibi dünya..
Özyurtlar Nresidence Günlük Kiralık Daire 25Eyl

Özyurtlar Nresidence Günlük Kiralık Daire

Özyurtlar Nresidence Günlük Kiralık Daire Beylikdüzünde  tuyap fuar merkezinin hemen yanından bulunan özyurtlar Nrezidance Tuyap fuarına katılan firmalara otellerden çok daha ucuz ve otel konseptinde konaklama imkanı sunuyor.2016-2017 sezonu başladı yeni sezonun ilk fuarı olan züccaciye fuarında da alternatif konaklama hizmeti sunan www.fuarhome.com liderliği elden bırakmadı. Yıllardır Özyurtlar Nrezidance ta Tuyap  fuar merkezine katılan firmalara  Günlük konaklama hizmeti veren fuarhome.com sizde rezervasyon yapmak istiyorsanız booking, airbnb,expedia,hrs,agoda gibi fünyaca ünlü rezervasyon sitelerinden bize ulaşabilir veya iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata kurabilirsiniz.   0546 536 34 34 www.fuarhome.com
1Oca

Innovia Günlük Kiralık Daire

Fuar Home Konaklama Esenyurt Atatürk mahallesinde sizlere en uygun fiyatlara konaklama hizmeti sunuyor. Temizlik ve Düzen temel ilkelerimizdendir. Konforlu son sistem lüks dairelerimizde kendi evinizin rahatlığında konaklama imkanı sunuyoruz. 40 adet dairesi ve 4 adet dubleks dairesi ile sizlere en uygun konaklama hizmetini sunuyoruz. Dairelerimiz 13. katlarda bulunmaktadır. Çift asansörlü güvenlikli ve site içersindedir. Daima açık ofisimiz ile sizlere haftanın her günü her saatinde hizmet veriyoruz. Dilediğiniz saatte arayabilir, rezervasyon işleminizi yaptırabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire 23Kas

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzünün görkemli yaşam anlanlarında günlük kiralık dairelerin önemi İdeal tatil, uzun konaklamalar ve iş seyahatleri için merkezi noktada bulunan beylikdüzü herkes için farklı alanlarda yeni birer olanaklar sunmaktadır. Yakınında büyük ölçekli alışveriş merkezleri, sinema kompleksi ve günlük kiralık daire seçenekleri ile beylikdüzü sahil ve plaj alanı dahil olmak üzere diğer önemli turistik yerler ve konumlara kolay erişim sağlayan metrobüs ve otobüs istasyonları vardır. Beylikdüzü yürüyüş yolu boyunca çok sayıda restorandan yemek olanakları, rahatlatıcı, alışveriş, sinema, spa veya hamam eşliğinde yorgunluğunuzu rahat bir şekilde atmanıza yardım etmektedir.Ayrıca perakende mağazaları, restoranlar, sinemalar ve çocuklar için bir dizi etkinlik ev sahipliği yapan alışveriş merkezleri..
1Oca

Yenibosna Günlük Kiralık Daire

Yenibosna Günlük Kiralık Daire İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın konumda günlük kiralık daire hizmeti vermekteyiz. İstanbul Yenibosna’da havalimanına yakın, CNR fuar alanına yakın günlük kiralık apart daireler. Yenibosna günlük kiralık daire firması olarak sizlere 2 apart bina ve 28 günlük kiralık evlerimiz ile hizmet veriyoruz. Sitemize girerek kategori bölümünden bahçelievleri seçerek sizin için uygun olan yenibosnadaki günlük kiralık daireleri ister günlük ister haftalık ister aylık olarak çok uygun ücretlere hemen kiralayabilirsiniz. Bahçelievlerde günlük kiralık daire arayan konuklarımızın dikkatine ! Binanın tamamı bize ait olup dairelerin içi bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Yenibosna günlük kiralık daire Dairelerimizde dönemsel kiralama opsiyon..
Tüyap Fair Convention And Congress Center 6Kas

Tüyap Fair Convention And Congress Center

Tüyap Fair Convention And Congress Center If you looking for a hotel near to Tuyap exhibition center Fuar Home accommodation is as close as your mobile phone. We have a special package for international and domestic exhibition’s participants. ‘like your home ‘   1+0 flats are available for two person,with one double beds or two single beds by your vision. 1+1 flats are available for four person,with two double beds or four single beds by your vision. 2+2 duplex flats with balcony are available for eight person,with double or single beds by your vision.   All our flats have wifi, tv, airconditoner, furniture, car park, security and another specialities. Coffee and tea is treat from our company. Hygienically and have sea and lake view. Our building is in a complex and has residence ..
Tuyap Fair Center İstanbul 20Eki

Tuyap Fair Center İstanbul

If you looking for a hotel near to Tuyap exhibition center Fuar Home accommodation is as close as your mobile phone. We have a special package for international and domestic exhibition’s participants. ‘like your home‘ 1+0 flats are available for two person,with one double beds or two single beds by your vision. 1+1 flats are available for four person,with two double beds or four single beds by your vision. 2+2 duplex flats with balcony are available for eight person,with double or single beds by your vision. All our flats have wifi, tv, airconditoner, furniture, car park, security and another specialities. Coffee and tea is treat from our company. Hygienically and have sea and lake view. Our building is in a complex and has residence flats. You can make your booking on sites like boo..
Tüyap Fuarına Yakın Otel 14Eki

Tüyap Fuarına Yakın Otel

Tüyap fuarına yakın otel arıyorsanız Fuar Home Konaklama bir telefon kadar yakınınızda. Fuar katılımcılarına özel fırsatlarla yurtiçinden ve yurt dışından fuar katılımcılarını ağırlıyoruz. Üstelik kendi evinizin rahatlığında… 1+0 (stüdyo) dairemizde 2 kişilik ister tek yataklı (double) isterseniz de 2 kişilik (single) seçenekleriyle 1+1 dairelerimizde 4 kişilik ister single ister double yatak seçenekleriyle ve 2+2 (dublex) dairelerimizde 8 kişiye kadar double ve single, ayrıca teraslı seçenekleriyle konaklayabilirsiniz. Bütün dairelerimizde wifi, tv, klima, beyaz eşya, otopark, güvenlik, vb. birçok özellik bulunmaktadır.   Nescafe, çay, firmamızdan, deniz ve göl manzaralı hijyenik… Dairelerimiz site içerisinde olup resindence daireleridir. Booking, expedia, agoda, hrs gibi küresel ç..
Süslemeli Günlük Kiralık Daire 1Oca

Süslemeli Günlük Kiralık Daire

Fuar Home Konaklama özel günleriniz için özel süsleme hizmeti sunuyor. Doğum günü, evlilik yıldönümü sevgililer günü, arkadaş toplantıları, vb. günlerinizde, sizler için ayrılan daire özel olarak süslenir. Bir telefon kadar yakınınızda olan Fuar Home Konaklama haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermektedir. Günün her saatinde arayabilir rezervasyon yaptırabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Beylikdüzünde bulunan firmamız metrobüs Beylikdüzü sondurağa yakın konumdadır. E5 kara yoluna 100 mt mesafededir.
1Oca

Günlük Kiralık Daireler Hakkında

Günümüz şartları gereği hepimiz bir yerlere gitmişizdir. İş gereği veya dinlenme amaçlı bir çok seyahatimiz olmuştur. Peki seyahatlerimizde konaklama sıkıntısı çekiyormuyuz ? Sorumuzun cevabını birçok kişi “evet” olarak yanıtlamıştır. Otel odalarının pahalı olması, bulunan otelin temiz olmaması , otelin konumunun kötü olması , personellerden kaynaklanan birçok sıkıntı vs. olarak çeşitlendirmek mümkün. Peki kendi evimiz gibi konaklayabileceğimiz ortamlar olsa bunlar bir tercih sebebi olurmu? İnşaat sektöründeki arz ve talep hızındaki artış ile beraber toplu yaşam alanları gelişmiştir. Aparman dairesi tarzından site içersinde daire tarzına yönelme olmuştur. Bir ev düşünün. Site içersinde , güvenlikli, havuzlu, spor alanı olan , sessiz , sakin … Tercihiniz ne yönde olurdu? Aparman dairesimi?..
Günlük Kiralık Dubleks 1Oca

Günlük Kiralık Dubleks

Geniş günlük daire arayanlar doğru adrestesiniz… Kalabalık seyahatleriniz, tatiliniz, ve fuarınız için konaklama ihtiyacı duyduğunuzda Ayrıca arkadaş toplantılarınız , asker eğlenceleriniz, doğum günü partileriniz, ve diğer özel günleriniz için yer aradığınızda sizlere bir telefon kadar yakındayız… Dairelerimiz her ihtiyacı karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Deniz ve aynı zamanda göl manzaralıdır. Dubleksimiz 1+1 alt ve 1+1 üst olmak üzere 2+2’dir. Ayrıca terası mevcuttur. İçersinde klima, buzdolabı, kablo tv , internet (wifi) ocak , beyaz eşya vs mevcuttur, kısacası bir evde olması gereken hemen hemen herşey mevcuttur. Metrobüs durağına ve e5 karayoluna yakın mesafededir. Ulaşım sıkıntısı yoktur. Ofisimiz 7/24 açıktır. Günün her saatinde arayabilir rezervasyon işlemlerinizi y..
Günlük Kiralık Oda 1Oca

Günlük Kiralık Oda

Kısa süreli konaklama için onca para harcamanıza gerek yok… Sizlere en uygun konaklama imkanını sunuyoruz. 60 tl den başlayan fiyatlara. İster yenibosnada ister beylikdüzü özyurtlar residence da sizler için hazırladığımız odalarımızda kısa süreli kalabilirsiniz. Aileniz veya arkdaşlarınız ile kalabileceğiniz temiz düzenli ve güvenli ortamlar hazırladık.. Lokasyonu itibariyle ulaşımı kolaydır. Merobüs ve e5 karayolunun yakınındadır.  7/24 ulaşabilirsiniz.   E-mail: fuarhomekonaklama@gmail.com Adres: Özyurtlar Residance Dükkan no: 8 Özdemir Sokak Tüyap Fuar Merkezi Yanı Beylikdüzü/İSTANBUL İrtibat: 0546 536 34 36
Tüyap Fuar Merkezi 1Oca

Tüyap Fuar Merkezi

Tüyap Fuar Merkezi Türkiye’nin en büyük fuar merkezlerinden birisidir. Hemen hemen her hafta farklı farklı konularda fuarlar düzenlenmektedir. Binlerce kişinin katıldığı fuara katılım sadece Türkiye’den değil dünyanın her bölgesinden katılım olmaktadır.Fuar alanı İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. Fuar alanı 120.000 m2 sergileme alanına sahiptir. Toplam 620 araçlık otopark alanına sahiptir. Fuara geldim nerde konaklayacağım diye dert etmeyin. Fuar Home Konaklama yurt içinden ve yurtdışından katılımcılara en uygun konaklama imkanını sunuyor. Fuar merkezinin yanıbaşında olan firmamız fuar katılımcıları için özel imkanlar sunmaktadır. 1+0 1+1 ve 2+2 dublex dairelerini sizlere en uygun fiyattan günlük bazında kiralıyor.   Dairelerimizde; Klima Beyaz eşya Kablo Tv Wifi int..