0(546) 536 34 36

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire


 

        FUARHOME KONAKLAMA

Çok uygun fiyatlar ile çok kaliteli dairelerini sunmaktadır. Çok büyük hizmet veren Fuarhome konaklama fiyatları saatlik 60 TL'den başlayan fiyatlar ile beylikdüzü günlük kiralık evlerde.

       Tel : 0(546) 536 34 36

 

ARS  HOUSE

Kaliteye önem verenlerin adreslerinden biri olan Ars House, kalitesinin yanı sıra dairelerini çok uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Ayrıca kişiye özel daire süslemeside yapılmaktadır.

Tel:  0 544 539 66 66

 

MERT APART

Deniz manzarası ile sizlere çok güzel vakit geçirmenizi sağlayan Mert Apart fiyatlarınıda uygun tutuyor. Daire içerisini titiz bir şekilde konaklamacıya sunuyor.

Tel : 0 507 443 57 16

 

MOONLİGHT KONAKLAMA

1 oda 1 salon geniş,ferah ve kaliteli dairelerini çok uygun fiyatlar ile sunan Moonlight Konaklama, Tam donanımlı mutfak araçları ile sizlere kendi evinizin konforunda daireler sunuyor.

Tel : 0 533 592 65 52

 

 

AGORA SUİTE

Özyurtlar residence'ta 1+0 dairelerini 60 TL den başlayan fiyatlar ile sunan Safir House ile Günlük, Haftalık ve Aylık konaklama yapabilirsiniz.

Tel : 0533 202 6480

 

 

ZARİNA SUİT 

Zarina Suit özel oda tasarımı ile sizlere kaliteyi tattıran ve çok uygun fiyatlar ile sunan, kendi evinizin konforunu hissedebileceğiniz dailerini teslim ediyor.

Tel : 0 531 871 4669

 

 

POYRAZ SUİTE

Özel oda süslemeleri ile ünlü olan eymen suit özyurtlar residence günlük kiralık evlerde parti, özel gün, doğum günü, sevgililer gibi günlerde oda süslemesi yapıyor. Ve sadece 60 TL ile konaklama şansı veriyor. 

Tel: 0530 248 7819 

 

BUSINESS SUİT

1+1 double oda fiyatları ile ünlü olan business suit ile konaklama sadece 70 TL. Oda içerisinde kullanışlı bir çok ürün bulunmaktadır. 7/24 sıcak su ve wifi özelliği ile birçok avantaj kazandırmaktadır. 

Tel : 0 536 480 52 82 

 

HAN SUİT

Han suit bulunduğu konum ve lokasyon bakımından çok önemli bir yere sahip, tüyap fuar merkezi ve metrobüse sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. 1+0 dairelerin fiyatları 80 TL , 1+1 daire fiyatları ise 100 TL'dir. 

Tel: 0 532 275 18 81 

 

 

 

Beylikdüzünün görkemli yaşam anlanlarında günlük kiralık dairelerin önemi İdeal tatil, uzun konaklamalar ve iş seyahatleri için merkezi noktada bulunan beylikdüzü herkes için farklı alanlarda yeni birer olanaklar sunmaktadır.Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Yakınında büyük ölçekli alışveriş merkezleri, sinema kompleksi ve günlük kiralık daire seçenekleri ile beylikdüzü sahil ve plaj alanı dahil olmak üzere diğer önemli turistik yerler ve konumlara kolay erişim sağlayan metrobüs ve otobüs istasyonları vardır. Beylikdüzü yürüyüş yolu boyunca çok sayıda restorandan yemek olanakları, rahatlatıcı, alışveriş, sinema, spa veya hamam eşliğinde yorgunluğunuzu rahat bir şekilde atmanıza yardım etmektedir.Ayrıca Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire perakende mağazaları, restoranlar, sinemalar ve çocuklar için bir dizi etkinlik ev sahipliği yapan alışveriş merkezleri artı bir çok süpermarket gibi pratik imkanları unutmadan, hem rahatça yemek ihtiyacı ve sonrasında beylikdüzü yürüyüş yolu üzerinde bulunan muhteşem plaj ve italyan,avrupa ve türk ızgara restoranlarının çok çeşitli menüsünü bulabilirsiniz. Diğer olanaklar ise plaj resturantlar, çocuk kulüpleri ve eğlence merkezleri vardır. Beylikdüzü günlük kiralık dairenizden ayrılmak istemeyebilirsiniz o yüzden kendinizi evinizde ki gibi hissedeceksiniz! Herkes dinlenmek için eğlence için bu eşsiz konumu ve lüks sahil ve plaj eşliğinde beylikdüzünün ayrıcalıkları ile günlük kiralık dairelerde konaklama fırsatlarını gözden geçirmelidirler. Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire uygun fiyatlarda konaklamak isteyen kullanıcılar önceden konaklamak istediği firma hakkında ayrıntılı bilgiler doğrultusunda kiralamalıdır. Bunun dışında konaklama yapacak kullanıcının gerekli koşulları barındırması gereklidir. Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire de konaklamak isteyen kullanıcılar 18 yaşını doldurmuş veya büyük olmak zorundadırlar. Bunun dışında yanında kimliğini bulundurmak zorundadır.Üzerinde kimliği olmayan kullanıcıların diğer bir giriş yöntemi kimlik fotokopisi yada kimliğin fotoğrafı ile giriş yapabilir fakat tc kimlik no ile hiçbir şekilde giriş yapmasına izin verilemez.