BLOG

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire

Blog

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire 60 TL UYGUN FİYAT 29Tem

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire 60 TL UYGUN FİYAT

Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairelerde çok uygun fiyatlarla konaklama şansını ve kampanyalar ile siz değerli kullanıcılarımızı düşünüyor ve bu yolda ilerliyoruz.

Uygun ve Ucuz dairelerimizin hiçbir eksiği bulunmamakta ve daireler temizlik kontrolünden geçerse kullanıcılarına sunulmaktadır. Beylikdüzü'nün en güzel manzarasında sizlerde güzel vakit geçirmek ve bu vakiti sadece kendi evinizin konforunda olan dairelerimiz 60 TL gibi bir fiyatla yapacaksınız.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler Yasal Mı ?

Dairelerimiz devlet tarafından onaylı ve kontrollü olduğundan tamamen yasal ve tamamen güvenilirdir. Dairelerimize kart okuyucu sistem ile giriş yapılmakta ve sizde olan giriş kartından başka hiçbir şekilde daire içerisine başkasının girme imkanı yoktur.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire İç Özellikleri:

Dairelerimizin içerisinde 7/24 sıcak su hizmeti ve wifi hizmetinin yanında birçok ikramlar bulunmaktadır. Dairelerimiz 1+0 (studio) 1+1 (double) 2+2 (dubleks) daireler olarak 3 ana tiptedir.

Studio odalarımızın içerisinde isteğe göre çift kişilik yada 2 tek kişilik yatak, 2 havlu , 2 banyo terliği , 2 şampuan , 2 duş jeli ve birçok ürün bulunmaktadır.

Double odalarımızda 1 yatak odası ve 1 oturma odası 1 banyo vardır.

Dubleks odalarımızda ise 2 yatak odası 2 oturma odası ve 2 banyo bulunmaktadır.

 

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Dış Özellikleri:

Dairelerimizin bulunduğu yapıt olan özyurtlar residence bulunduğu konum ve lokasyon olarak birçok avantaj kazandırıyor. Ana yola yakınlığı ve metrobüse 5 dk yürüme mesafesinde olmasından dolayı ulaşımı kolaydır.

Bunun yanında eczane,hastane ve avm gibi yerlere yakın olması nedeniyle birçok ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz sektörler bulunmaktadır.

Özyurtlar residence günlük kiralık dairelerimiz 13.kat son katta olduğundan dolayı beylikdüzü'nün bütün manzarasını görebilmekte ve deniz, göl manzarası karşısında güzel bir konaklama yapma şansını yakalamaktasınız.

 

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Kimlik Zorunluluğu:

Bilindiği üzere artık tüm günlük kiralık dairelerde kimlik kayıtı yaptırmak zorundayız. Bu nedenden dolayı Beylikdüzü günlük kiralık dairelerde kimlik kaydı zorunludur. Kimlik kaydı yaptırmayan kullanıcılar hiçbir şekilde konaklama yapamayacağını sadece burada değil tüm günlük kiralık dairelerde konaklama yapamayacaktır.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Uygun Fiyatlı Olmasının Nedenleri ?

Beylikdüzü günlük kiralık dairelerde bildiğiniz üzere konaklamayla ilgilenen çok firma olduğundan dolayı güçlü bir rekabet vardır. Bu yüzden daireniz ne kadar kaliteli ve temiz olursa olsun dairelerinizin fiyatı ortak fiyata yakın olmak zorundadır.