BLOG

Beylikdüzü günlük kiralık daire 1+1

Blog

Beylikdüzü günlük kiralık daire 1+1 29Tem

Beylikdüzü günlük kiralık daire 1+1

Beylikdüzü günlük kiralık daire 1+1 en uygun fiyata burada binlerce yada yüzlerce Beylikdüzü günlük kiralık daire 1+1 seçeneklerine ulaşmak için tıklayın.

Beylikdüzü'nde oda tiplerinden biri olan 1+1 oda tipi 1 oda 1 salon ve 1 banyodan oluşmaktadır. Oldukça geniş ve kullanışlı olması nedeniyle birçok kullanıcının seçiminde 1+1 daire gelir.

Beylikdüzü günlük kiralık dairelerde konaklama yapacak kullanıcılar oda tiplerine göre seçim yapıyor ve bu seçimlerden en beğendilkleri ve en uygun fiyatlı olan beylikdüzü günlük kiralık daire 1+1 oda tipi oluyor.

Beylikdüzü günlük kiralık dairelerde 1+1 oda tipi içerisinde genellikle neler bulunur ?

Dairenin içerisinde çift kişilik yatak yada 2 adet tek kişilik isteğe göre yatak ayrılıyor. Büyük duşa kabin yada isteğe göre jakuzili daire. ve oturma odasıyla oldukça geniş ve ferah bir sistem.

Deniz ve Göl manzarasıyla 13.katta olan beylikdüzü günlük kiralık daire 1+1 oda tipimiz bir çok avantajıda sizlere sağlıyor bunların başında tabikide ucuz ve uygun olması çok büyük etken bunu kaçırmayalım.

1+1 oda tipi daireler çok güvenli olmasının yanı sıra içindeki ikramlara kadar herşey daire fiyatına sizlere sunulmaktadır peki bu ikramlar nelerdir kısaca bahsedelim :

Kahve,Çay,Su gibi ikramlar daire içerisinde sizlere özel verilmektedir. İsteğe göre fazladan verilebilir ve bunun için hiçbir ek ücret istenilmez.

Dairenin içeriği üstteki resimlerde görülebilmektedir.